Wszyscy mówią o synach księżnej Diany, ale pomijają jej siostrzenicę. Młoda kobieta jest niebywale zjawiskowa, można zauroczyć się od pierwszego wejrzenia

Wszyscy mówią o synach księżnej Diany, ale pomijają jej siostrzenicę. Młoda kobieta jest niebywale zjawiskowa, można zauroczyć się od pierwszego wejrzenia Źródło: .

Księżna Diana nie tylko 23 lata po śmierci znajduje się na świeczniku brytyjskich i światowych mediów. Ogromną wagę przykłada się również do publikowania informacji o poczynaniach jej synów: Williama i Harry'ego. Mało kto wie, że zmarła księżna ma również siostrzenicę, która onieśmiela urodę. Stało się o niej bardzo głośno.

Księżna Diana zyskała ogromną sławę i sympatię, z miejsca stała się królową ludzkich serc. Mało kto skupiał się wtedy na pozostałych członkach jej rodziny. Siostrzenica księżnej wygląda zjawiskowo, a jedna z jej ostatnich decyzji jest mocno kontrowersyjna.

Księżna Diana w swojej rodzinie ma piękną siostrzenicę

29-letnia, onieśmielająca urodą Kitty Spencer, to siostrzenica księżnej Diany. Studiowała z pasji historię sztuki i filologię włoską we Florencji, ale nadal było jej mało: dlatego wybrała dodatkowo psychologię i literaturę angielską w odległej Afryce. Po pewnym czasie jednak wróciła do Londynu, chciała zostać modelką. Do tej pory próżno było szukać większej ilości informacji w internecie na jej temat, jednak w ostatnich dniach świat zdecydowanie o niej usłyszał. Wszystko przez to, że przez kilka miesięcy umawiała się z Michaelem Lewisem, multimilionerem. Zaręczyli się w grudniu, 

- Michael oświadczył się Kitty przed świętami. Była na święta w Cape Town i poinformowała swoją mamę i resztę rodziny. Wszyscy kochają Michaela. Pomimo bogactwa jest bardzo skromny i wyluzowany - wypowiedział się informator dla "Daily Mail". Brytyjczycy mogliby się cieszyć jej szczęściem, jednak przeraża ich wiek wybranka 29-latki.

Kitty Spencer zaręczyła się z o wiele starszym mężczyzną, starszym nawet od jej ojca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Narzeczony Kitty Spencer ma 60 lat. Jest więc o 5 lat starszy od jej ojca. Wiadomo, że jest bogatym potentatem modowym, jest rozwodnikiem z trójką dzieci, a jego majątek wynosi 80 milionów funtów. Początkowo nic nie wskazywało na to, że starszy milioner zdecyduje się na coś poważnego wobec Kitty, jednak wszyscy zostali pozytywnie zaskoczeni.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo mocny apel Martyny Wojciechowskiej do Polaków o tragedii w Australii. Daje do myślenia i wyciska łzy
2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Kitty Spencer na swoim Instagramie chętnie dodaje zdjęcia w pięknych i luksusowych stylizacjach, nie brakuje też zdjęć z dzieciństwa, a także tych z zawodów jeździeckich. Jak większość członków z rodziny królewskiej uwielbia ten elegancki sport. Niektórzy wpatrując się w jej zdjęcia są pewni, że Kitty ma coś z Diany.

Fot. instagram.com/kitty.spencer/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: Chilli ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News