Po wielu latach gospodyni księżnej Diany zdecydowała się ujawnić szokująca prawdę. Jej największa tajemnica odbiera mowę

Po wielu latach gospodyni księżnej Diany zdecydowała się ujawnić szokująca prawdę. Jej największa tajemnica odbiera mowę Źródło: flickr.com/Joe Haupt

Księżna Diana zwierzała się wielu osobom godnym zaufania - najczęściej byli to jej najbliżsi współpracownicy. Ochroniarze, gospodynie, a nawet trenerka fitness byli jej powiernikami. Od czasu śmierci królowej ludzkich serc na światło dzienne wychodzą coraz to nowe tajemnice. Nikt nie wiedział tyle, co gosposia.

Księżna Diana była w całym swoim życiu bardzo nieszczęśliwa. Nic dziwnego, że szukała osób, które zrozumieją jej sytuację, poradzą i nie będą wykorzystywać sekretów do swoich własnych interesów - jak nierzadko bywa na królewskich dworach. Gospodyni księżnej przez lata trzymała język za zębami.

Księżna Diana uwielbiała swoją sympatyczną gosposię i często szczerze z nią rozmawiała

Berry Andrew pracowała na brytyjskim dworze jeszcze zanim Diana została księżną. Okazuje się, że Berry bardzo dobrze znała wcześniejsze plany królowej. Przyszła żona Karola również się o nich dowiedziała. Tajemnica dotyczyła tego, kto finalnie zostanie mężem Diany - Karol w ogólnie był brany pod uwagę.

Królowa Elżbieta wcale nie miała zamiaru wydawać Karola za Dianę Spencer. Kompletnie nie widziała jej u jego boku. Za to długi czas próbowała przekonać swojego drugiego syna, księcia Andrzeja, aby ten ożenił się z Dianą - na próżno. Książę Andrzej był wtedy żywo zainteresowany Sarah Fergusson, z którą ożenił się w 1986 roku i rozwiódł 10 lat później. Diana z kolei była zainteresowana Andrzejem, a były ku temu dwa powody.

Księżna Diana wiedziała, że każdy wybór będzie zły

Księżna Diana była młodsza od księcia Karola o 13 lat, a to spora różnica wieku. Z kolei książę Andrzej był od niej zaledwie rok starszy. Poza tym według panny Spencer to Andrzej z dwójki braci był przystojniejszy i do niego potajemnie wzdychała. Potem jednak skupiła się na budowaniu uczucia z Karolem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diana była w rozsypce. Z jednej strony młodszy, przystojny brat był zainteresowany inną kobietą, a swoimi wyskokami przynosił wstyd królowej, a z drugiej jej przyszły mąż kochał Camillę Parker-Bowles. To przez miłość do rywalki nie był wobec Diany czuły - ani przy zaręczynach, ani na ślubie i tuż po uroczystości. "Całą noc zastanawiałam się, co powiedzieć. Już wtedy wiedziałam, że jest ktoś trzeci" - opowiadała księżna Diana po latach, wspominając sytuację zaręczyn.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Zgodziłam się. Wykrzyknęłam, że go kocham, a on odpowiedział: cokolwiek to znaczy i dopiero po chwili dodał: też cię kocham - tak po latach opowiadała Diana dziennikarzom. Ogromny cios w serce otrzymała, kiedy tego samego dnia kiedy przyjęła piękny pierścionek podsłyszała rozmowę Karola z drugą kobietą. "Cokolwiek będzie się działo, zawsze będę cię kochał"- mówił do niej.

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu