Księżna Diana
pixabay/skeeze
Konrad Karpiuk - 6 Stycznia 2020

Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

Księżna Diana miała wielu przyjaciół w mediach i wśród poddanych, ale tyle samo wrogów w pałacu Buckingham. Okazało się, że królowa matka upokorzyła żonę księcia Karola.

Księżna Dianaczęsto była persona non-grata w pałacu Buckingham. Szczególnie nie znosiła jej królowa matka, żona Jerzego VI, którego na tronie zastąpiła Elżbieta II. W wyjątkowo okrutny sposób upokorzyła "Lady Di".

Księżna Diana została upokorzona przez matkę królowej Elżbiety II

Królowa matka, Elżbieta Bowes-Lyon doskonale wiedziała o romansie jej wnuka, księcia Karola z Camillą Parker-Bowles. Z początku chciała zatuszować skandal, aby media się o tym nie dowiedziały. Żona Jerzego VI uchodziła za perfekcjonistkę, ale też za bezwzględną osobę, która nie cofnęłaby się przed niczym, żeby zachować dobre imię rodziny królewskiej.

Sylwia BombaSylwia Bomba pokazała zdjęcie z córką. Wyznała smutną prawdę, nie tak miało byćCzytaj dalej

Zdecydowała się na pomoc księciu Karolowi w spotkaniach z kochanką z dala od ciekawskich kamer. Nie zważała na to, że jej wnuk ma żonę, zresztą sama też nie przepadała za księżną Dianą. Z tego powodu udostępniła im do użytku swoją rezydencję w Szkocji, która służyła parze kochanków za dom schadzek. O tym opinia publiczna dowiedziała się dzięki opartemu na faktach serialowi "The Crown", który w jednym z odcinków wyjawił ten mało znany sekret.

Wewnętrzne problemy w rodzinie królewskiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

HospicjumPożar w hospicjum zabił 4 osoby, wiele osób rannych. W sieci pokazały się poruszające zdjęcia na chwilę przed dramatem, smutny widokCzytaj dalej

Dla wielu osób fakt, że książę Karol spotykał się z Camillą Parker-Bowles przed księżną Dianą, a mimo to nie poślubił swojej kochanki, wydaje się nielogiczny. W rzeczywistości rodzina królewska sama blokowała tamto małżeństwo, że względu na wiek Camilli (była rówieśniczką Karola), brak szlacheckiego pochodzenia, oraz zamiłowanie do nocnego życia. Ponadto miała też zdradzać Karola z Andrew Parkerem-Bowlesem. Dlatego ostatecznie, książę Karol poślubił Dianę Spencer, co niestety skończyło się później głośnym rozwodem i nieszczęśliwym małżeństwem.

Dzisiaj grzeje:

1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Natomiast królowa matka miała wyjątkowo nie przepadać za Dianą, przez co później chętnie podkopywała jej związek. Media wychwyciły, że nawet w trakcie pogrzebu księżnej, nie zmieniła wobec niej zdania. W rodzinie królewskiej członkowie gestem skinięcia głowy wyrażają szacunek zmarłemu. Elżbieta Bowles-Lyon jako jedyna tego nie zrobiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. 10-latek pochwalił się w sieci, jak maltretuje swojego kota. Nagranie przyprawia o dreszcze, natychmiast zareagowała policja
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. W ataku pod Paryżem ofiarą był Polak. Janusz własnym ciałem zasłonił żonę, uratował jej życie

TTVNiewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznaćCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News