Brat księżnej Diany po 22 latach od jej śmierci przerywa milczenie. Ujawnia prawdę o ich rodzinie

Brat księżnej Diany po 22 latach od jej śmierci przerywa milczenie. Ujawnia prawdę o ich rodzinie Źródło: wikipedia/Edwardx

Księżna Diana i jej historia nawet po wielu latach od śmierci budzi ogromne zainteresowanie. Charles Spencer, brat księżnej, niedawno zdradził kolejny sekret dotyczący ich rodziny.

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym prawie 22 lata temu. Do dziś jest żywą legenda, ikoną stylu,a jej życie budzi ciekawość wszystkich zainteresowanych Rodziną Królewską. Ostatnio jej brat Charles Spencer zdradził kolejną rodzinną tajemnicę. 

Młodszy brat Diany niedawno udzielił wywiadu dla Today jednej ze stacji NBC. Opowiadał o swojej rodzinie w kontekście II Wojny Światowej. W całej familii przekazywane były informacje o wielkim heroizmie ojca podczas wojny, ale rodzina znała jedynie nieliczne szczegóły. Dokładnie nigdy nie usłyszeli całej historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana i cała rodzina królewska nie mieli o tym pojęcia

Niespodziewanie pewnego dnia młodszy brat księżnej Diany otrzymał list. Przyszedł z Francji. Adresat wspominał w nim, że ojciec Charlsa przewodził armią brytyjską. Jakby niespodzianek było mało, to jeszcze dowiedział się, że miał być on odpowiedzialny za wyzwolenie La Neuve-Lyre oraz La Vieille-Lyre - dwóch francuskich miejscowości.

-Moja rodzina i ja nie mieliśmy zbyt dużego pojęcia na temat wojennych poczynań mojego ojca. Znaliśmy tylko jakieś szczątkowe informacje. Zawsze mnie zastanawiało, czego on tak naprawdę dokonał - powiedział Spencer w programie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Rodzina Królewska od zawsze była na językach milionów ludzi z całego świata. Wydarzenia z ich życia są szeroko omawiane, analizowane i zostają z nami na dłuższy czas. Ostatnio rolę księżnej Diany, która dostarczała nam wielu ciekawostek na temat życia Rodziny Królewskiej, przejęła żona księcia Harry'ego. Meghan Markle i Harry są już rok po ślubie i wspólnie wychowują synka. Księżnej Sussexu wczoraj opłakiwała śmierć swojego przyjaciela, fotografa Peter Lindbergh.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News