Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią

Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią Źródło: YouTube/skxwalker

Księżna Diana wciąż żyje w pamięci Brytyjczyków. Choć od jej śmieci minęły ponad dwie dekady, co jakiś czas pojawiają się nowe, nieznane informacje o jej życiu. Tym razem zaskakujące wieści wyszły od słynnego amerykańskiego aktora.

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym już 22 lata temu. Wciąż jest jednak żywa w pamięci brytyjskiego społeczeństwa. Co jakiś czas wychodzą na jaw nowe informacje o życiu uwielbianej przez poddanych księżnej. Niedawno zaskakującą wiadomość przekazał wybitny aktor. Wiedział on, że niedługo przed śmiercią Diana była bliska podjęcia zaskakującej decyzji.

Księżna Diana w nowej roli. Była mocno namawiana

Ta informacja wyszła na jaw dopiero teraz, po latach. O wszystkim opowiedział Kevin Costner w wywiadzie dla  "People". Dwukrotny laureat Oscara za "Tańczącego z wilkami", znany też z ról w "Nietykalnych" czy "JFK", przyznał, że księżna Diana była bliska rozpoczęcia kariery aktorskiej w Hollywood.

Diana miała podążyć odwrotną drogą niż Grace Kelly, która skończyła z aktorstwem po małżeństwie z księciem Monako. Jej debiutem miała być kontynuacja przeboju z 1992 roku, "The Bodyguard" Micka Jacksona. Costner, który był gwiazdą tego filmu, namawiał Dianę, by zagrała główną rolę żeńską. W pierwszej części u boku aktora występowała Whitney Houston.

Rozmowę zaaranżowała Sara, księżna Yorku. Costner doceniał, że ona sama nie zgłaszała akcesu do roli, tylko wspierała w tej decyzji Dianę. Przyznał, że była ona dla zmarłej księżnej dużym wsparciem.

Niewiele brakowało, aby księżna podjęła decyzję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diana była zdecydowana pojawić się na wielkim ekranie. Miała tylko delikatne obawy, raczej nie dziwne u naturszczyków. Niepokoiła się o sceny miłosne, w których miałaby całować się z laureatem Oscara. Costner zapewnił ją, że jeżeli takie ujęcia pojawią się w scenariuszu, to będą dobrze zrobione, a ekipa - w tym on sam - zadba o jej komfort.

Plany produkcyjne przerwała tragiczna śmierć Diany w 1997 roku. Sam pomysł sequela wciąż jest jednak żywy. Costner przyznał, że nadal chciałby nakręcić kontynuację przeboju z 1992 roku. Chce wcielić się w rolę Franka Farmera jeszcze raz. Pytanie, kto zagrałby u jego boku. Czy aktor, szukając potencjalnej aktorki, też zerkałby w stronę rodziny królewskiej? Pamiętajmy, że członkinią rodziny jest zawodowa aktorka Meghan Markle. Jest to więc jakiś trop dla Kevina Costnera.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł 
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli
  8. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
    

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News