Dopiero teraz wyszło na jaw. Księżna Diana ukrywała przed mężem prawdę o ich dziecku

Dopiero teraz wyszło na jaw. Księżna Diana ukrywała przed mężem prawdę o ich dziecku Źródło: Wikimedia Commons/United States Federal Government

Księżna Diana, mimo, że zmarła już ponad 20 lat temu, to wciąż wzbudza ogromne emocje. Teraz wyszedł na jaw kolejny nieznany fakt z jej życia. Okazało się, że ukrywała przed partnerem prawdę o dziecku.

Księżna Diana nie miała najlepszych relacji ze swoim mężem, księciem Karolem. Długi i głośny medialnie rozpad królewskiego małżeństwa do dziś jest szeroko komentowany i opisywany w mediach. Nieustannie wychodzą nowe fakty na temat "zagrywek" jakie stosowali poróżnieni małżonkowie. Księżna Diana posunęła się nawet do ukrywania prawdy o ich dziecku.

Księżna Diana ukrywała przed swoim mężem całą prawdę

Gdy księżna Diana urodziła Williama po długim, 16-godzinnym porodzie, nabawiła się poważnej choroby, depresji poporodowej. Cały świat był zainteresowany narodzinami kolejnego dziedzica tronu, a po narodzeniu się pierworodnego, książę Karol wspomniał, że od zawsze marzył o córce. To oznaczało, że będzie drugie dziecko.

Jego żona zaszła drugi raz w ciążę. Niestety, w trakcie, kiedy pozostawała ciężarna, jej i tak już napięte relacje z księciem Karolem znacznie się pogorszyły. Wtedy też zdecydowała się na długie ukrywanie prawdy o dziecku przed własnym mężem. Rewelacje na ten temat podał Andrew Morton, współautor książki "Księżna Diana - prawdziwa historia".

Prawda o dziecku, którą księżna Diana ukrywała przed swoim mężem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że księżna Diana w obawie przed złością męża, ukrywała przed nim płeć dziecka. Książę Karol nie wiedział o tym fakcie aż do samych narodzin. Według świadków, gdy zobaczył swojego syna, udzielił dosyć niewybrednego komentarza.

- Boże, to chłopiec… I do tego jest rudy - miał powiedzieć znany z ciętego języka mąż księżnej Diany.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Jego słowa miały głęboko zranić księżną Dianę. Później tłumaczył się, że jedynie żartował w charakterystycznym, brytyjskim stylu. Przed mediami nie zdradzał tego, że chciał dziewczynkę i mówił, że bardzo cieszy się z narodzin drugiego syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł