Księżna Diana nie polubiłaby Meghan Markle? Żona Harry'ego miałaby na pieńku z teściową

Księżna Diana nie polubiłaby Meghan Markle? Żona Harry'ego miałaby na pieńku z teściową Źródło: youtube.com/nationalgeographic

Księżna Diana i Meghan Markle nie byłyby wielkimi przyjaciółkami? Według przyjaciółki zmarłej księżnej Walii, amerykańska aktorka i brytyjska arystokratka miałyby wielki problem, aby znaleźć nić porozumienia z teściową. A wszystko przez jedną zależność, która by między nimi występowała.

Księżna Diana i Meghan Markle nie byłyby zgraną rodziną. Mimo że matka i żona księcia Harry'ego są do siebie wyjątkowo podobne z charakterów, to nie mogłyby się dogadać, a przynajmniej takiego zdania jest jedna z najbliższych przyjaciółek zmarłej księżnej. Czy gdyby Diana Spencer nadal żyła, to rodzina królewska musiałaby mierzyć się z o wiele większą ilością konfliktów niż dotychczas?

Księżna Diana nie byłaby przyjaciółką Markle. Wstrząsające słowa przyjaciółki matki Harry'ego

Meghan, mimo pewnego stażu na dworze królewskim, wciąż wzbudza dość dużą dezaprobatę wśród przedstawicieli brytyjskiej arystokracji. Jej postawa pełna jest nieszablonowych zachowań, które często odbiegają od pałacowych standardów. Nic dziwnego, że część rodziny porównuje ją do Diany, której to wręcz znakiem rozpoznawczym było zacieranie konwenansów.

Mimo że Diana nie była lubiana na dworze, to pokochali ją zwykli Brytyjczycy, a już największą miłością darzyli ją synowie, dla których była czuła i mniej oschła, niż zakorzeniona w konserwatywnych wartościach babcia i ojciec. Harry, który kochał swoją mamę, musiałby najprawdopodobniej toczyć z nią wielkie boje, gdyby chciał się związać z Markle - a przynajmniej takiego zdania jest lady Colin Campbell, która znała sekrety Diany, a nawet napisała o niej książkę. Arystokratka wskazuje, że aktorka i matka księcia Susseksu przejawiają jeden wspólny czynnik, który doprowadzałby Harry'ego do szału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Markle i księżna Diana były takie same?

Według Campbell, Diana i Markle są do siebie za bardzo podobne, a zbieżność ich charakterów mąciłaby w głowie Harry'ego, który nie mógłby się zdecydować, czy w sytuacji konfliktowej stanąć po stronie matki, czy żony. Możliwe nawet, że gdyby Diana żyła, to nie dopuściłaby do ślubu swojego syna z aktorką, by nie mieć tak istotnej rywalki o miłość księcia.

- Sądzę, że Meghan i Diana są do siebie całkiem podobne, co byłoby pewnie źródłem nieporozumień. Myślę, że relacje między nimi nie byłyby najlepsze. Nie jest przypadkiem, że Meghan jest aktorką, a Dianę nazywano często “aktoreczką” – przyznała w rozmowie z New! Magazine Colin Campbell.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Potężny wybuch gazu w zachodniej Polsce. Przerażające informacje TVP: Wieżowiec zajął się ogniem
  4. Miało być dużo kokainy. Co ostatecznie zaszło między Bieniukiem a Sylwią Sz.? "Nie wiedziałam, że on to nagrywa"
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Jak wygląda córka Katarzyny Dowbor? Mama opublikowała zdjęcie, 20-latka zachwyca urodą

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News