Mało kto wiedział o tym zdarzeniu z życia księżnej Diany. Zdobyła się na piękny gest, każdy powinien brać z niej przykład

Mało kto wiedział o tym zdarzeniu z życia księżnej Diany. Zdobyła się na piękny gest, każdy powinien brać z niej przykład Źródło: Wikimedia Commons/Russ Quinlan

Księżna Diana w swoim życiu na królewskim dworze uczyniła wiele gestów, które na długo zapadły w pamięć Brytyjczykom. Legendarny śpiewak został pięknie uhonorowany przez żonę księcia Karola.

Księżna Diana nie bez powodu została okrzyknięta "księżniczką serc". Posiadała niebywały urok osobisty oraz jak twierdzę jej fani - wielkie serce. Niejednokrotnie działała w akcjach charytatywnych i w trakcie pobytu na królewskim dworze czyniła wiele pięknych gestów.

Księżna Diana stawiła się na koncercie znanego muzyka. Nie spodziewał się jak zostanie uhonorowany

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Pavarotti" o legendarnym muzyku operowym jest znów coraz głośniej. Śmierć tenora w 2007 roku była niewątpliwie ogromną stratą dla świata muzyki. Okazało się, że Włoch pewien epizod związany z księżną Dianą, o którym na pewno zapamiętał do końca życia. To wydarzenie właśnie zostanie ukazane w filmie biograficznym śpiewaka.

Luciano Pavarotti miał ogromny szacunek do księżnej Diany, dlatego wysłał jej osobiste zaproszenie na koncert, który dawał na terenie Wielkiej Brytanii. Istotnym faktem w tej historii jest to, że wydarzenie odbywało się w plenerze. Frekwencja była naprawdę duża - wypełniona była loża honorowa, w której zasiadała księżna Walii. 

Księżna Diana pokazała swój ogromny szacunek do sztuki. Mimo niesprzyjających warunków, uszanowała występ śpiewaka

Nagle koncert Luciano Pavarottiego został brutalnie przerwany przez niesprzyjające warunki pogodowe. Jak to często w Wielkiej Brytanii bywa - z nieba lunął deszcz prosto na widzów i na scenę koncertu. Widzowie zaczęli rozkładać parasole - ale zainterweniowali organizatorzy, którzy poprosili o ich złożenie, ze względu na to, że zasłaniały widok na scenę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana mimo ulewnego deszczu została na koncercie i dalej wytrwale słuchała muzyki tenora. Nie umknęło to uwadze włoskiego śpiewaka, który był wzruszony zachowaniem księżnej, co zresztą chwilę później sam przyznał. Luciano Pavarotti zadedykował więc kolejną swoją arię właśnie "księżniczce serc". Ta wzruszająca scena ma pojawić się w filmie "Pavarotti" który do kin wejdzie już 2 sierpnia.

  1. Widzowie aż odłożą z wrażenia kanapki. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" jest lesbijką
  2. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  3. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  4. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  5. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach
  6. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  7. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu