Księżna Diana i ukrywana prawda
flickr.com
Mateusz Sidorek - 2 Lutego 2020

Porażająca prawda o księżnej Dianie była ukrywana przez lata. Dopiero teraz odważyli się mówić, nikt wcześniej nie wiedział

Księżna Diana tworzyła z nim wyjątkową relację, którą interesowały się media z całego świata. Nikt nie wiedział jednak, że z tym mężczyzną łączyło ją coś więcej. Przemilczana prawda wyszła na jaw.

Księżna Diana nie zaznała zbyt wiele spokoju za życia. Po wyjściu za księcia Karola zainteresowanie mediów jej osobą tylko przybrało na sile. Jednak dopiero teraz na jaw wyszła prawda o ich relacji.

Mama, zagadkaJedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobieCzytaj dalej

Księżna Diana była jedną z najbardziej popularnych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niejednokrotnie musiała uciekać przed paparazzi. Jej małżeństwo z księciem Karolem, które ostatecznie skończyło się rozwodem, również wzbudzało zainteresowanie dziennikarzy. Według informacji, która niedawno obiegła świat, łączyło ich nie tylko uczucie.

Księżna Diana i książę Karol byli rodziną

Nikt wcześniej nie wiedział, że księżna Diana była w pewien sposób związana z księciem Karolem jeszcze zanim wzięli ślub. Okazało się, że para była rodziną. Oboje poznali się dzięki starszej siostrze Diany, która spotykała się z księciem. Po rozstaniu księżna Diana zaczęła umawiać się ze swoim przyszłym mężem. Zanim jednak doszło do ślubu, para spotkała się 12 razy. Książę Filip był osobą, która szczególnie naciskała na to, żeby Diana i Karol się pobrali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Whitney HoustonWypadły jej zęby, zgnił nos. Tragiczny koniec gwiazdy wszech czasów, Polacy ją uwielbialiCzytaj dalej

Księżna Diana i książę Karol byli spokrewnieni. Książę Walii był jej dalekim kuzynem. Oboje są bowiem dalekimi potomkami króla Henryka VII Tudora, który żył w XV wieku. Chociaż to pokrewieństwo jest bardzo dalekie, rodzina królewska wolała nie ujawniać tych informacji, żeby wzbudzać dodatkowego zainteresowania mediów. Księżna Diana i bez tego musiała ukrywać się przed paparazzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje aktorka znana z TVP i TVP. O śmierci kobiety poinformowała córka

2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Księżna Diana na zawsze odmieniła oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Była pierwszą księżną, która wykonywała płatną pracę. Pracowała jako niania oraz nauczycielka. Jako pierwsza również przerwała tradycję rodzenia w domu spadkobiercy i dzieci wydała na świat w szpitalu. Sposób, w jaki wychowywała synów także budził zdziwienie. Kobieta często zabierała ich do kina i lokali McDonald's. Jej zachowanie nie zawsze spotykało się z aprobatą pozostałych członków rodziny.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara nowego wirusa poza Chinami
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Tarot na lutyTarot na luty nie ma dobrych wieści. Niektórym znakom zodiaku odechce się wszystkiegoCzytaj dalej

źródło: msn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News