Księżna Diana oszukiwała męża
unsplash/princess.diana.forever/
Weronika Wasiak - 1 Grudnia 2019

Księżna Diana niesamowicie długo oszukiwała męża. Musiała pilnować tajemnicy w czasie ciąży

Księżna Diana, choć niektórzy mogli o tym nie wiedzieć, będąc jeszcze w ciąży ukrywała poważną tajemnicę przed własnym mężem. Prawda długo nie wychodziła na jaw, ale gdy w końcu dotarła do księcia Karola, ten nie mógł powstrzymać emocji.

Księżna Diana wciąż budzi wielkie zaciekawienie, nie tylko wśród Brytyjczyków. Osoby z całego świata nieustannie dociekają największych tajemnic oraz nieznanych dotąd faktów z jej życia, a jej nagła i tragiczna śmierć nadal jest jednym z głównych tematów. Teraz wyszło na jaw, jaką tajemnicę skrywała będąc w ciąży.

Księżna Diana długo oszukiwała męża 

Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola od samego początku budziło wiele kontrowersji. Żadne z nich szczególnie nie próbowało zataić, że ich związek nie należy do najbardziej udanych. Mimo to już rok po ślubie, 21 czerwca 1982 roku, na świecie pojawił się książę William, co największy wpływ miało na życie samej Diany, która postanowiła oddać się macierzyństwu.

Jajka w pralceWrzuć skorupki jajka do prania. Efekt zdumiewa, nie pożałujeszCzytaj dalej

Około 2 lata później księżna zaszła w drugą ciążę, a 9 miesięcy później na świat przyszedł mały Harry. Narodziny i cały okres wyczekiwania dziecka wyglądały jednak zupełnie inaczej niż ktokolwiek może sobie wyobrazić. Autor biografii o księżnej, zatytułowanej "Diana: Her True Story", wyznał w swojej pracy, że Diana w czasie ciąży oszukiwała księcia Karola. 

Ponoć gdy tylko dowiedziała się, że niebawem powitają drugiego syna, postanowiła zataić ten fakt przed własnym mężem i do dnia rozwiązania nie wyznała mu prawdy.

- Wiedziałam, że Harry będzie chłopcem, ponieważ widziałam na skanie. Karol zawsze chciał dziewczynkę. Chciał dwoje dzieci: chłopca i  dziewczynkę. Wiedziałam, że Harry był chłopcem i nie powiedziałam mu - mówiła w swoich zwierzeniach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

DzieckoWszyscy bezczelnie ubliżali jej dziecku za wygląd nosa. Po 3 latach przeszedł operację, która totalnie go odmieniłaCzytaj dalej

Prawda w końcu wyszła na jaw 

Choć Diana nie zamierzała wyjawić Karolowi płci dziecka widziała, tylko kwestią czasu było, aż sam się dowie, jaka jest płeć drugiego potomka. Podobno był zadowolony wiedząc, że to drugi syn.

- O Boże, to chłopiec, i ma nawet rude włosy - miał powiedzieć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Mimo to słowa Karola nie były jednak entuzjastyczne, bowiem ten głęboko wierzył, że urodzi się dziewczynka. W czasie chrztu miał zwrócić się do matki Diany z nad wyraz szczerymi słowami przyznając, że nie jest szczególnie zadowolony z drugiego syna. 

- Byliśmy bardzo rozczarowani – myśleliśmy, że to będzie dziewczynka - powiedział w imieniu swoim i Diany. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Rodzina królewska już ubrała choinkęKrólowa Elżbieta już ubrała swoją choinkę. Zdjęcia zapierają dech w piersi, najpiękniejsza jaką widziały oczyCzytaj dalej

Źródło: jastrząb post 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News