Dopiero teraz wiadomo, kim była naprawdę. Mroczne sekrety księżnej Diany ujrzały światło dzienne

Dopiero teraz wiadomo, kim była naprawdę. Mroczne sekrety księżnej Diany ujrzały światło dzienne Źródło: Flickr/Paisley Scotland

Księżna Diana to postać powszechnie uwielbiana w Wielkiej Brytanii. Nazywana "królową ludzkich serc" księżna kojarzona była z działalnością charytatywną i wrażliwością w kierunku najuboższych. Po jej śmierci ujawnione zostały jednak mroczne sekrety, które pokazują ją w zupełnie innym świetle.

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu w roku 1997. Cały świat opłakiwał tę stratę, ponieważ była postacią powszechnie uwielbianą przez wszystkich. "Królowa ludzkich serc", jak nazywali ją Brytyjczycy, kojarzona była z działalnością charytatywną i normalnością, w przeciwieństwie do reszty brytyjskiej arystokracji. Teraz, lata po śmierci księżnej, wychodzą na jaw jej mroczne sekrety. 

Księżna Diana uwielbiana przez Brytyjczyków

Księżna Diana jest postacią, wokół której urosła swojego rodzaju legenda. Zwyczajna dziewczyna, która poślubiła brytyjskiego arystokratę, brzmi jak fabuła jakiegoś hollywoodzkiego filmu. Przez swoją działalność społeczną i niezwykłą wrażliwość, była nazywana "królową ludzkich serc". 

Wszyscy obserwowali jej nieszczęśliwe małżeństwo z księciem Karolem i współczuli księżnej zmagania się z brytyjską rodziną królewską. Wygląda jednak na to, że Diana wcale nie była taka święta, jak wszystkim się wydaje.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mroczne sekrety "królowej ludzkich serc" 

Liczne biografie wskazują na różne wątki z życia księżnej Diany, które w ogóle nie pojawiały się w mediach za jej życia. To ona zawsze była tą pokrzywdzoną i nieszczęśliwa, która tkwi w małżeństwie bez miłości, jest zdradzana i poniewierana przez członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektóre fakty z życia Diany mogą zaskoczyć wielbicieli księżnej. 

Księżna miała podobno słabość do żonatych mężczyzn, z którymi romansowała. Jej pierwszym kochankiem był ochroniarz Barry Mannakee. Kolejnym major James Hewitt, który przez pewien czas był podejrzewany o to, że jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego. Do grona jej tajemnych partnerów należeli również James Gilbey, Oliver Hoare, Will Carling, Hasnat Khan i ostatni Dodi Fayed.

Biografowie ukazują ją również jako intrygantkę, która lubiła siać zamęt i koloryzować różne fakty ze swojego życia. Potrafiła też być bardzo złośliwa. Kochała blask fleszy i dzięki dobremu kontaktowi z mediami potrafiła manipulować dziennikarza wedle własnego uznania. Tak twierdzi królewski fotograf Arthur Edwards.

Przez wiele lat księżna narzekała na wszechobecnych fotoreporterów, którzy zatruwali jej życie. Tabloidy poinformowały jednak o tym, że sama często zwracała się do nich, żeby ją sfotografowali w określonych sytuacjach. Księżna Diana sama kreowała swoją legendę. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana aktorka w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi aż do ostatnich dni. Fani byli w szoku, jak zobaczyli jej OGROMNY brzuch!
  2. Bracia Golec znów ZACHWYCILI! To, co zrobili dla swojej mamy przekroczyło wszelkie granice synowskiej miłości! Będziecie płakać!
  3. Rodzinny koszmar Roberta Janowskiego. Jego żona ujawnia, jak oszalała z miłości kobieta rujnuje im życie
  4. Znamy linię obrony rodziców, którzy zamordowali 9-miesięczną Blankę. Odbiera mowę
  5. Sylwia omal nie umarła. Lekarze dawali jej paracetamol, bo myśleli, że jest po narkotykach
  6. Rząd nie chciał o tym mówić, w końcu się wydało. Polacy przez PPK zapłacą wyższy podatek

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News