Najsłynniejszy romans świata to fałsz? Książę Karol: "Nigdy nie zdradziłem Diany!"

Najsłynniejszy romans świata to fałsz? Książę Karol: "Nigdy nie zdradziłem Diany!" Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Księżna Diana jest postacią, której śmierć przeżywał cały świat. Temat zdrady, jakiej rzekomo dopuścił się Książę Karol, nie schodzi z ust Brytyjczyków do dziś. Jak było naprawdę? Wersje są różne, a jedną z nich głosi sam Książę. 

Księżna Diana zginęła w 1997 roku, podczas tragicznego wypadku samochodowego w jednym z francuskich tuneli. Uciekała przed ścigającymi ją paparazzi, którzy urządzili sobie na nią polowanie. Nie brakowało też głosów, które twierdziły, że śmierć Diany była zamachem na jej życie, bo po rozwodzie z Księciem Karolem stała się niewygodna dla rodziny królewskiej.

Księżna Diana nie została zdradzona

Spekulacje na temat zdrady w małżeństwie Diany i Karola nie cichną, mimo iż od rozwodu minęło wiele lat. Dziennikarze wciąż próbują dociec prawdy, a pewne pytania, mimo upływu czasu, są wciąż bardzo niewygodne. Po śmierci Księżnej wyemitowano dokument zatytułowany "Prince Charles: His Children, the Paparazzi & Marriage to Diana", do którego treści odniósł się sam Książę Karol: - To celowa krytyka, prawda? Bardzo uparta. Cóż… Problem polega na tym, jak mówiłem wcześniej, że to wszystko bardzo personalne sprawy i trudno o nich mówić przed wszystkimi. Ale mogę powiedzieć tyle: było wiele spekulacji, którymi karmiono kolejne spekulacje, a one stawały się coraz większe i większe. Mogę tylko powiedzieć, że nie ma prawdy w tym, w tej spekulacji, pani Parker-Bowles jest moją dobrą przyjaciółką, mam wielu innych przyjaciół, bardzo wielu. Uważam, że są wspaniali i byli moimi przyjaciółmi od dawna. Nadal nimi będą - komentuje. W te słowa jednak mało kto wierzy. Zwłaszcza Ci, którzy śledzą sprawę od samego początku i znają historię związaną z kolejną żoną Księcia Karola, Camillą. Mimo to, Karol wyraźnie utrzymuje, że żony nie zdradzał, a podczas trwania ich małżeństwa, Camilla Parker-Bowles pozostawała jedynie przyjaciółką, niezwiązaną z nim np. seksualnie.

Księżna Camilla obecna od zawsze

Książę Karol i Księżna Camilla poznali się na długo przed ślubem Karola z Dianą. Niespełna rok po tym, jak małżeństwo najgłośniejszej pary Wielkiej Brytanii się skończyło, Księżna Camilla i jej mąż, Andrew Parker Bowles, również się rozwiedli. Czy jest to możliwe, aby było to sztuką przypadku? Sama Księżna Diana w jednym z wywiadów udzielonych po rozwodzie odniosła się do tej sytuacji: - Zawsze byliśmy w tym związku we troje. I to zmieniło wszystko - skomentowała. Czy wyznanie Księcia jest szczere? Czy są jeszcze jakieś szanse na poznanie prawdy?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Leszek Miller nie owija w bawełnę. „Gdybym wiedział o tym przed pogrzebem, zareagowałbym gwałtownie”
  2. Absurdalna wpadka PiS w terenie. Nie zarejestrowali list do wyborów
  3. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie! Dramat matki poruszył najtwardsze serca
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News