Książę Karol
flickr.com Andy Gott
Klaudia Bochenek - 4 Kwietnia 2020

Książę Karol cierpi na poważne schorzenie? Zdjęcia jego rąk przerażają

Książę Karol w ostatnim czasie znalazł się na ustach wielu Brytyjczyków przez zakażenie koronawirusem. Jednak to niejedyna choroba, która zaatakowała syna królowej Elżbiety II. Ręce księcia wyglądają przerażająco.

Książę Karol nie może ukrywać tego wstydliwego problemu - nie może założyć rękawiczek jak chociażby królowa Elżbieta. Zdjęcia jego rąk po raz kolejny stały się tematem numer jeden w Wielkiej Brytanii, nie wygląda to zbyt dobrze.

Książę Karol cierpi na dziedziczne schorzenie?

Wiele fanów rodziny królewskiej twierdzi, że wygląd rąk księcia Karola ma podłoże genetyczne. Wszyscy pamiętają, jak mocno poddanych zaniepokoiła królowa Elżbieta II, kiedy przywitała królową Ranię z Jordanii bez rękawiczek. Jej ręce były wręcz sinofioletowe. Wtedy też pojawiły się pogłoski o bardzo złym stanie zdrowia królowej, mimo że ta podczas spotkania i przyjmowania kolejnych gości była w doskonałej formie.

Pieczenie chlebaNajlepszy przepis na domowy chleb. Zapomnisz o staniu w kolejkach przed sklepemCzytaj dalej

Media prosiły o komentarz rzecznika rodziny królewskiej, nikt jednak nie zdradził, co może dolegać królowej Elżbiecie. Dziennikarze zauważyli jednak coś innego - książę Karol również cierpi na tę samą chorobę, co jego matka. Wysnuto więc wniosek, że to schorzenie genetyczne. Wygląd jego rąk jest jednak o wiele gorszy.

Spuchnięte, fioletowe, pękające ręce księcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec5-latek powiedział sąsiadce, że mama nie żyje. Kobieta patrzy na jego ręce i zamiera z przerażeniaCzytaj dalej

Dziennikarze przeanalizowali setki zdjęć z kilku ostatnich lat i okazało się, że książę Karol już od dawna boryka się z podobnym problemem. Fotografowie podczas jego podróży i spotkań z głowami innych państw uwieczniali uściski rąk - syn królowej podawał swoim gościom czerwone, wręcz fioletowe i nadmiernie spuchnięte dłonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Nie zawsze jednak jego dłonie wyglądają tak, jak na poniższym zdjęciu. Kiedy przyszło mu przecinać wstęgę z okazji ponownego otwarcia Kanału Cotswold, jego ręka była czerwona i przeraźliwie sucha. Palce były wybrzuszone, jakby za chwilę miały pęknąć. Zgrozy dodawał fakt, że w dolnej części dłoni widać było swojego rodzaju "dziurę", która pojawiała się również kolejnych latach. Nie wiadomo, czy był to efekt urazu. Jak mówią anonimowe osoby z otoczenia rodziny królewskiej, książę Karol ma podobny problem również z kostkami i stopami.

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Koronawirus w PolsceMinisterstwo zadecydowało, co robić z ofiarami śmiertelnymi COVID-19. Rodziny zmarłych przeżyją jeszcze cięższe chwileCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News