Tylko operacja może uratować włosy Harry'ego. Lekarze nie mają złudzeń

Tylko operacja może uratować włosy Harry'ego. Lekarze nie mają złudzeń Źródło: yt.com/BBC News

Książę Harry ma pewien wstydliwy problem, który niestety zdarza się wielu mężczyznom po przekroczeniu trzydziestego roku życia. Wszystko wskazuje na to, że jedynym, co może mu pomóc jest operacja.

Książę Sussex i następca tronu poślubił Meghan Markle i doczekał się z nią dziecka. Podczas uroczystości ślubu, a także kolejnych, na których pojawiało się małżeństwo, książę wyglądał dostojnie, a styliści dbający o jego wygląd za każdym razem dbali o jego wygląd. Jednak w chwilach, gdy książę pokazuje się bardziej w stroju codziennym, nawet on nie może ukryć pewnej przypadłości, która sprawia problemy wielu mężczyznom.

Mimo że książę ma dopiero trzydzieści pięć lat, jego włosy już teraz są w opłakanym stanie. Podobnie jak jego brat, a wcześniej ojciec - zaczął przedwcześnie łysieć. Mając dostęp do wszelkich możliwych specyfików na porost włosów, nie może spowodować by poprawa była widoczna. W takim wypadku wszystko wskazuje na to, że jedynym wyjściem jest operacja przeszczepienia włosów.

Książę Harry podda się operacji? Tylko to może mu pomóc

W rodzinie Windsorów problem przedwczesnego łysienia jest niezwykle powszechny. W chwili obecnej najbardziej jest on widoczny u księcia Williama, któremu niewiele włosów pozostało już na głowie i nawet przestał z tym walczyć. Według portalu "The Sun" książę miał zacząć łysieć już w wieku dwudziestu lat. Wiele wskazuje na to, że Henryk podzieli los starszego brata.

Z pomocą tu jednak przychodzi Meghan Markle, która ma inną opinię na wiele tematów, które wydawałyby się łączyć rodzinę królewską. Od pewnego czasu przekonuje swojego męża aby zdecydował się na zabieg przeszczepienia włosów. Jest to dość powszechne w USA, a jej zdaniem skoro tylko to może pomóc zachować włosy, warto tego spróbować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabieg ten nie należy do tanich, choć to akurat nie jest problemem dla rodziny królewskiej. Jej męscy członkowie zdążyli już się pogodzić z tym faktem i zaczęli nawet prześmiewczo mówić o tym jako "klątwie Windsorów". Czy jednak pozostający pod dużym wpływem swojej żony, książę Harry postanowi walczyć z krępująca przypadłością, czy też śladem swojego brata pogodzi się z kaprysami swoich genów? Być może dowiemy się już wkrótce. Lekarze, mogący przeprowadzić zabieg nieustannie o sobie przypominają.

(źródło: SCREEN/The Sun)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News