Poruszenie w całej Wielkiej Brytanii! Czyżby sensacyjnego ślubu miało nie być? Ujawniono sensacyjną informację, która może znacząco zmienić przyszłość tej zakochanej pary.

Ślubem w rodzinie królewskiej żyje zawsze wiele osób. Dokładnie tak jest w przypadku księcia Harry’ego i jego narzeczonej Meghan Markle. Pojawiła się właśnie sensacyjna informacja na ich temat, która może sprawić, że ich historia potoczy się inaczej.

Ślub pary ma się odbyć 19 maja, przygotowania już od dawna ruszyły pełną parą. Nic dziwnego, wtedy oczy całego świata zwrócą się w stronę Wielkiej Brytanii. Niestety, są informację o tym, że są pewne przeszkody do zawarcia tego małżeństwa.

Książę Harry nie weźmie ślubu?

Brytyjskie media w tym momencie żyją doniesieniem o tym, że Meghan i książę Harry są ze sobą spokrewnieni! Informacja ta pojawiła się w książce „Królowie przeklęci”, której autorem jest niejaki Maurice Duron.

Co ciekawe, autor doszukał się między nimi… pokrewieństwa osiemnastego stopnia! Zakochani mają ponoć wspólnego przodka, a był nim dokładnie król angielski Edward III Plantagenet, który żył w latach 1312-1377. Wydaje się więc, że pisarz nieco przesadza. Znacznie więcej par małżeńskich, gdyby pokopać w genealogii, prawdopodobnie są ze sobą jeszcze bliżej spokrewnieni.

– Autor twierdzi, że w XV wieku drzewo genealogiczne księcia Harry’ego i Meghan Markle rozdzieliło się na dwie osobne linie. Dwa wieki później jeden z przodków narzeczonej księcia wyemigrował do Ameryki Północnej, gdzie jego syn musiał mieć romans z jedną z czarnych niewolnic, stąd ciemna karnacja Meghan Markle – przytacza te fakty autor serwisu fakt.pl. Myślicie, że to faktycznie może pokrzyżować ślubne plany pary?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Brak słów! Justyna Żyła rozebrała się dla dzieci?
  2. Znaliśmy ją z roli siostry Bożenki w „Na dobre i na złe”. Tak teraz dorabia
  3. Celebrytka z „Tańca z gwiazdami” OBLANA KWASEM! Szokujące zdjęcia
  4. PiS upokorzyło weterankę Powstania Warszawskiego. Kobietą zajęły się służby
  5. Były premier ujawnia śmiertelną chorobę Kaczyńskiego. Już zaczęła się walka

17 królewskich dzieci, którymi zachwyca się cały świat


12 wrogów Kremla, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach

Źródło: pomponik.pl