Ogromne problemy księcia Harry'ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub

Ogromne problemy księcia Harry'ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub Źródło: Fot. United States Department of Defense

Książę Harry oraz Meghan Markle zwiążą się przysięgą małżeńską już w tę sobotę. Co zaskakujące, przed kościołem pojawi się jednak tajemnicza kobieta, która zapowiedziała, że chce zniszczyć wyjątkową uroczystość. Dlaczego Australijka próbuje zaszkodzić członkowi brytyjskiej rodziny królewskiej?

Victoria McRae zdobyła ogromną popularność dzięki swemu kontrowersyjnemu zachowaniu w czasie wizyty Harry'ego w kraju swego pochodzenia. W 2015 roku gorąco pocałowała bowiem księcia, gdy ten witał zgromadzone na jego powitanie tłumy.

Książę Harry w tarapatach

21-latka kilka razy próbowała już zdobyć serce członka rodziny królewskiej niestandardowymi zachowaniami. Miała także oświadczyć się "ukochanemu" co najmniej trzy razy. Jako że Harry odrzucił jej uczucie i zdecydował się na ślub z amerykańską aktorką Meghan Markle, McRae zdecydowała się na nieoczekiwaną interwencję. Stwierdziła bowiem, że w sobotę pojawi się pod kościołem, w którym dojdzie do wyjątkowej uroczystości.

Szokujący pomysł Australijki

Jak twierdzi, przybędzie tam ubrana w suknię ślubną. W ten sposób chce pokazać księciu, komu jest naprawdę przeznaczony. Jako że Harry wygląda na niezwykle zakochanego w narzeczonej, nie zwróci raczej uwagi na zadziwiający manifest fanki. Jej postacią zainteresują się jednak zapewne brytyjskie media plotkarskie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?! Jest komentarz
  2. Afera wokół nagrania Kurdej-Szatan w wannie. „Okropne, niesmaczne”
  3. Co się stało z Chylińską? Fanów wmurowało [ZDJĘCIA]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News