Reklama

Książę Harry przerażony! Grozi mu śmierć?

Książę Harry przerażony! Grozi mu śmierć?

Książę Harry i księżna Meghan są totalnie przerażeni. Ktoś dybie na ich życie. Monarchom grożą śmiercią z kuriozalnego powodu. Kto by pomyślał, że w XXI wieku komuś jeszcze to przeszkadza. Okropne doniesienia z Wielkiej Brytanii.

Reklama

Książę Harry jest kochany nie tylko przez większość społeczności brytyjskiej, ale również na całym świecie ma swoich fanów. Jego ślub z Meghan Markle był transmitowany w prawie wszystkich państwach, zachwycał swoją dostojnością i przepychem. Monarchia od zawsze cieszy się wielkim poważaniem i ludzie nie wyobrażają sobie Wielkiej Brytanii bez królowej oraz innych członków rodziny Windsorów. Niestety, czasami dotykają ich różne przykre sytuacje, a ta jest naprawdę dramatyczna i zatrważająca. W czwartek światło dzienne ujrzały przerażające fakty. Jedna z grup grozi Harry'emu i jego żonie śmiercią. Para żyje teraz w strachu, nie mogą nawet spokojnie spać. W dobie kryzysu z imigrantami oraz wzrostem radykalizmu, każdy z członków rodziny królewskiej może obawiać się o swoje życie.

Tym razem to nie przybysze z Afryki zagrażają bezpieczeństwu książęcej pary. Za wszystkim stoi neonazistowskie ugrupowanie "Sonnenkrieg Division". Stworzył je student Andrew Dymock. Pomagał mu inny mężczyzna, który jest jego prawą ręką. Jego imię i nazwisko ma polskie brzmienie, a chodzi o Oskara Koczorowskiego. Zostali 6 grudnia zatrzymani przez policję, ale książę Harry wciąż czuje się zagrożony.

Reklama

Książę Harry ma na pieńku z neonazistami

Jak podaje brytyjskie "The Sun", w Internecie pojawiła się przerażająca grafika. Widać na niej księcia Harry'ego z przyłożonym pistoletem do głowy. W tle widnieje swastyka. Prawa ręka lidera, czyli Oskar, jest również odpowiedzialny za robienie materiałów wybuchowych. Nie postawiono im jeszcze zarzutów, ale zapewne w najbliższym czasie to się stanie.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mężczyźni są skrajnymi rasistami. Nie podoba im się to, że Harry związał się z mulatką i twierdzą, iż zhańbił białą rasę, która nie powinna się mieszać z innymi. Od dawna wiadomo, że ich idolami jest Adolf Hitler oraz Charles Manson. Są zdeterminowani i poprzysięgli, że nie spoczną, dopóki książę nie zapłaci za to. Strach padł na rodzinę królewską. Boją się o swoje zdrowie i życie. Z radykałami nie ma żartów, a tych z roku na rok przybywa. Fani nie mogą uwierzyć, że ktoś tylko z powodu koloru skóry wybranki Harrego, może posunąć się do zbrodni. Na szczęście monarchowie mają świetną ochronę i Ci będą dbali o ich bezpieczeństwo.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar po świątecznym jarmarku w Polsce. Są zabici i ranni
  2. Księżna Kate była zaskoczona. Wielkie wyznanie małego księcia
  3. Książę William w przykrych słowach o swojej żonie. Takiego ciosu się nie spodziewała
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad co robić
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?