Książę Harry i księżna Meghan są totalnie przerażeni. Ktoś dybie na ich życie. Monarchom grożą śmiercią z kuriozalnego powodu. Kto by pomyślał, że w XXI wieku komuś jeszcze to przeszkadza. Okropne doniesienia z Wielkiej Brytanii.

Książę Harry jest kochany nie tylko przez większość społeczności brytyjskiej, ale również na całym świecie ma swoich fanów. Jego ślub z Meghan Markle był transmitowany w prawie wszystkich państwach, zachwycał swoją dostojnością i przepychem.

Monarchia od zawsze cieszy się wielkim poważaniem i ludzie nie wyobrażają sobie Wielkiej Brytanii bez królowej oraz innych członków rodziny Windsorów. Niestety, czasami dotykają ich różne przykre sytuacje, a ta jest naprawdę dramatyczna i zatrważająca.

W czwartek światło dzienne ujrzały przerażające fakty. Jedna z grup grozi Harry’emu i jego żonie śmiercią. Para żyje teraz w strachu, nie mogą nawet spokojnie spać. W dobie kryzysu z imigrantami oraz wzrostem radykalizmu, każdy z członków rodziny królewskiej może obawiać się o swoje życie.

Tym razem to nie przybysze z Afryki zagrażają bezpieczeństwu książęcej pary. Za wszystkim stoi neonazistowskie ugrupowanie „Sonnenkrieg Division”. Stworzył je student Andrew Dymock. Pomagał mu inny mężczyzna, który jest jego prawą ręką. Jego imię i nazwisko ma polskie brzmienie, a chodzi o Oskara Koczorowskiego. Zostali 6 grudnia zatrzymani przez policję, ale książę Harry wciąż czuje się zagrożony.

Książę Harry ma na pieńku z neonazistami

Jak podaje brytyjskie „The Sun”, w Internecie pojawiła się przerażająca grafika. Widać na niej księcia Harry’ego z przyłożonym pistoletem do głowy. W tle widnieje swastyka. Prawa ręka lidera, czyli Oskar, jest również odpowiedzialny za robienie materiałów wybuchowych. Nie postawiono im jeszcze zarzutów, ale zapewne w najbliższym czasie to się stanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!

Mężczyźni są skrajnymi rasistami. Nie podoba im się to, że Harry związał się z mulatką i twierdzą, iż zhańbił białą rasę, która nie powinna się mieszać z innymi. Od dawna wiadomo, że ich idolami jest Adolf Hitler oraz Charles Manson. Są zdeterminowani i poprzysięgli, że nie spoczną, dopóki książę nie zapłaci za to.

Strach padł na rodzinę królewską. Boją się o swoje zdrowie i życie. Z radykałami nie ma żartów, a tych z roku na rok przybywa. Fani nie mogą uwierzyć, że ktoś tylko z powodu koloru skóry wybranki Harrego, może posunąć się do zbrodni. Na szczęście monarchowie mają świetną ochronę i Ci będą dbali o ich bezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar po świątecznym jarmarku w Polsce. Są zabici i ranni
  2. Księżna Kate była zaskoczona. Wielkie wyznanie małego księcia
  3. Książę William w przykrych słowach o swojej żonie. Takiego ciosu się nie spodziewała
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad co robić

Królowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwa

Zobacz również