Bez nazwy-1
screen/youtube/ BBC News
Patryk Korzec - 22 Grudnia 2018

Dwóch nastolatków z Polski chciało zabić księcia Harry'ego! Przerażenie na Wyspach

Książę Harry oraz Meghan Markle to obecnie najuważniej obserwowane małżeństwo na całym świecie. Po dołączeniu kobiety do brytyjskiej Rodziny Królewskiej miliony ludzi stwierdzały, że jest ona osobą pasującą tam idealnie. Teraz jednak okazuje się, że przez ten ślub Polacy chcieli zabić księcia Harry'ego. 

Książę Harry poślubił Meghan Markle zaledwie kilka miesięcy temu, a ona już zdążyła wywołać ogromne emocje. Bardzo szybko okrzyknięto ją najsympatyczniejszą twarzą Pałacu, a potem cały świat cieszył się, gdy ogłosiła, że spodziewają się z księciem Harrym potomka. Od pewnego czasu głośno jest o jej konflikcie z księżną Kate, lecz i to nie przeszkadza Brytyjczykom i milionom ludzi na całym świecie głośno mówić, że Meghan Markle wręcz idealnie pasuje do tej niezwykłej rodziny. Teraz jednak okazuje się, że nie wszystkim kobieta rzeczywiście przypadła do gustu. Na jaw wyszła potworna afera, jakiej jeszcze nie było - 18-latek z Polski chciał zabić księcia Harry'ego!

Książę Harry zagrożony przez ślub z Meghan Markle

Pierwsze informacje o zatrzymaniu trzech osób w związku ze skrajnie prawicową działalnością w mediach społecznościowych pojawiły się już na początku grudnia. Jak podawały wtedy media, na forum internetowym europejscy i amerykańscy neonaziści wymieniali się opiniami o zabarwieniu rasistowskim i mizoginicznym, a przy tym gwałtownie wzywali do przemocy. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych kwestii była opublikowana grafika, zgodnie z którą książę Harry miał "zdradzić rasę" przez ślub z Meghan Markle, która ma afroamerykańskie korzenie. Plakat przedstawiał Harry'ego, któremu przystawiano do głowy pistolet, w tle widoczna była swastyka. Wszystkiemu towarzyszył napis "Do zobaczenia, zdrajco rasy". Informacje szybko wywołały przerażenie na Wyspach i pisały o tym wszystkie lokalne media.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej

Zatrzymane osoby są Polakami

Teraz na jaw wyszło, że dwie osoby z trójki zatrzymanych to młodzi Polacy: 17-letni Oskar D.- K. oraz 18-letni Michał Sz. Jak podają media, mieli oni aktywnie działać w neonazistowskiej grupie Sonnenkrieg Division. Zgodnie z doniesieniami BBC, młodszy z mężczyzn jest mieszkańcem zachodniego Londynu, starszy natomiast mieszka na stałe w Leeds. Oskar D.- K. przyznał się już do zarzutów podżegania do terroryzmu, a wyrok ogłoszony zostanie 25 lutego. Michałowi Sz. dodano jeszcze zarzut upowszechniania treści o charakterze terrorystycznym, a rozprawa ma mieć miejsce 25 maja.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek urodził się w blaszanej misce. Tragiczne dzieciństwo duchownego
  2. Szokujące doniesienia, niewiarygodny cud. Lewandowscy uzdrowili niepełnosprawne dziecko
  3. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News