Książę Harry wraz z żoną Meghan Markle odbywają teraz swoje tournee. Ich życie wydaje się idealne, jednak przeszłość księcia Harry’ego skrywa wiele bolesnych tajemnic.

Książę Harry i księżna Meghan spodziewa się dziecka. Informacja o tej ciąży była prawdziwą bombą, która swoim zasięgiem objęła dosłownie cały świat. Nie ulega wątpliwości, że książęca para będzie bardzo mocno kochać swojego przyszłego potomka, ponieważ książę Harry na własnej skórze przekonał się, jak to jest być niechcianym dzieckiem. Z pewnością nie powtórzy błędu, jaki popełnił jego ojciec, książę Karol.

Książę Harry z trudną przeszłością. Czy żona wie?

Osoby, które interesują się życiem rodziny królewskiej, zapewne zdają sobie sprawę, że dzieciństwo księcia Harry’ego nie należało do najłatwiejszych. Jednak nie wszyscy muszą sobie z tego zdawać sprawę, ponieważ brytyjscy monarchowie niezbyt chętnie chwalą się tym okresem z życia Karola.

Sama księżna Diana stwierdziła, że jej małżeństwo diametralnie się zmieniło po tym, jak urodziła Harry’ego. Wszystko dlatego, że Karol spodziewał się córki. Diana do tego stopnia bała się mężowi powiedzieć jakiej płci jest ich dziecko, że trzymała to w tajemnicy aż do porodu. Jednak oczywiste jest, że ten sekret musiał w końcu ujrzeć światło dzienne.

Książę Karol, gdy zorientował się, że nie będzie miał córki, nie krył swojego niezadowolenia i dał mu upust jeszcze w szpitalu. Co więcej, miał też pretensje, że Harry urodził się rudy. Przez te dwie rzeczy książę ostatecznie odtrącił swojego młodszego syna i bardzo odsunął się od swojej żony. Doszło nawet do tego, że według Diany, Karol postanowił kontynuować swój romans z Camillą Parker Bowles.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programu

Pokazuje to, że nawet jeżeli przed kamerami ludzie chcą uchodzić za doskonałych, to wcale nie oznacza, że bez świateł fleszy też tak jest. To są tacy sami ludzie jak my, którymi targają podobne problemy, a czasami nawet poważniejsze.

Jednak dla wielu osób nic nie usprawiedliwia zachowania księcia Karola, który z tak błahych powodów odwrócił się od swojej żony i syna, którzy go bardzo mocno potrzebowali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę
  2. „Nie żal mi jej!” Dobijają pogrążoną w dramacie Zamachowską
  3. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  4. Czy pies ma poczucie winy? Mit czy prawda? Odpowiadamy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]