książęta
Fot. Wikimedia.org
Mikołaj Pilecki - 30 Listopada 2018

Harry i William w strasznym konflikcie! Jest ostro, interweniował książę Karol

Książę Harry od zawsze pozostawał w cieniu swojego brata. William nie dość, że jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, to jeszcze przykuwa większą uwagę mediów. Jak donoszą media, rodzeństwo pozostaje także w osobistym konflikcie.

Książę Harry urodził się 15 września 1984 roku w Londynie. Jego i Williama rodzicami są 70-letni książę Karol i osławiona księżna Diana, która zginęła w wypadku samochodowym w centrum Paryża pod koniec lata 1997 roku. Rudowłosy szlachcic zawsze znajdował się za bratem, jeśli chodzi o sławę i aprobatę rodziny. Stało się tak nie tylko z powodu odgórnie ustalonej kolejki do tronu, ale także wybryków, na które pozwalał sobie Harry po tym, jak zakończył służbę wojskową. Książę rozbijał się po klubach, a podobno nawet walczył z depresją, od lat wiadomo przecież, że to właśnie on bardziej przeżył śmierć matki. Od niedawno jednak Harry jest "stuprocentowym" członkiem rodziny królewskiej. Porzucił zabawę, wziął ślub, oczekuje na pierwszego potomka i poświęcił się sprawom monarchii. Pozostaje jednak skonfliktowany z Williamem i to nie z byle powodu.

Książę Harry i jego związek z Meghan Markle

Związek Harry'ego z hollywoodzką gwiazdą Meghan Markle wzbudził mieszane uczucia na dworze. Książę jest jednak dorosłym mężczyzną, który w dodatku najprawdopodobniej nigdy nie zostanie królem, tak więc sprawa ewentualnych skandali z przeszłości nie odgrywała w jego przypadku tak wielkiej roli. Według przekazów medialnych jednak Meghan nie do końca radzi sobie z życiem na dworze, szczególnie jeśli chodzi o etykietę. Szybko się jednak uczy i już niedługo będzie zapewne całkowicie z nią obyta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Meghan jest także powodem sporu i nieprzyjemności między Harrym i Williamem, którzy jakiś czas temu się o nią pokłócili, a pokłosie tej sytuacji trwa do dziś. W sporze interweniować musiał nawet ojciec książąt, Karol.

Wnuczęta królowej pokłócili się o amerykańską księżną

Jak donoszą brytyjscy dziennikarze, około roku temu Harry i William wdali się w sprzeczkę odnośnie do tego, jak starszy z nich potraktował Meghan podczas jej przywitania w rodzinie. Miał zrobić to bez należytego szacunku, co wywołało złość jej obecnego męża. W sporze interweniował nawet książę Karol, syn królowej i następca tronu. Doszło wówczas do rozejmu, ale napięcia i sprzeczki mają mieć swoją kontynuację po dziś dzień, co pokrywałoby się to z doniesieniami o małe sympatii Windsorów wobec Amerykanki. - Harry miał żal, że nie przywitał jej w rodzinie z należytym szacunkiem i honorami. Powiedział mu o tym i to stało się źródłem napięć. Musiał interweniować książę Karol, który poprosił Williama, by postarał się bardziej. W efekcie książę i księżna Cambridge zaprosili Harry'ego i Meghan do siebie na święta - donosi "Vanity Fair".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Królowa Elżbieta ma już 92 lata i wciąż zachwyca. Oto sekrety jej długowieczności
  2. Książę Karol ujawnił sekret Meghan i Harryego! Tego mu nie wybaczą
  3. Meghan Markle skłóci braci na zawsze! Ta decyzja wbije Williamowi nóż w serce
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
ZAMIANA
Królowa Elżbieta II FeaturedKrólowa Elżbieta i jej niewyobrażalne bogactwa. Same torebki kosztują fortunę!Czytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News