Książę Harry zabrał głos po narodzinach dziecka. Ujawnił, kiedy pokażą je światu

Książę Harry zabrał głos po narodzinach dziecka. Ujawnił, kiedy pokażą je światu Źródło: youtube.com/bbcnews

Książę Harry ma powody do wielkiej radości. Jego ukochana żona - księżna Susseksu urodziła upragnionego potomka. Świeżo upieczony ojciec wyjawił, kiedy przedstawią światu kolejnego członka rodziny królewskiej. Obserwatorzy monarchii nie mogą się doczekać.

Książę Harry potwierdził właśnie, że rodzina królewska ma kolejnego członka. Ważący 3 kilo chłopiec, którego narodziny były śledzone przez media na całym świecie, jest prawdziwą sensacją, która zelektryzowała poddanych pary książęcej i wszystkich fanów monarchii. Książę Harry we wzruszających słowach poinformował o narodzinach swojego potomka i o tym, kiedy pokaże swojego ukochanego synka mediom.

Książę Harry wzruszająco o narodzinach dziecka

Syn księżnej Diany, który był obecny przy akcji porodowej z wielką radością, podzielił się informacją o tym, jak właściwie przebiegał poród najbardziej wyczekiwanego dziecka na świecie. Książę, nie kryjąc swojej radości, przyznał, że rozwiązanie ciąży Meghan Markle przebiegło bez żadnych komplikacji, a zarówno jego piękna żona, jak i potomek, poradzili sobie ze wszystkim wyjątkowo dobrze.

- Jestem bardzo podekscytowany, że mogę poinformować, że Meghan i ja mamy synka. Urodził się dzisiaj rano i jest zdrowy. Mama i dzidziuś rewelacyjnie sobie poradzili. To było niesamowite przeżycie. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak kobiety to robią. Nie potrafię tego pojąć. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, a zarazem wdzięczni za całe wsparcie i miłość, które otrzymaliśmy - mówił brat następcy brytyjskiego tronu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko zostanie przedstawione światu już niebawem. Niesamowite wyznanie arystokraty

Mimo że para książęca nie zdecydowała się jeszcze, jak chłopiec zostanie nazwany, to już teraz jasne jest, że pierwszy raz Meghan ze swoim dzieckiem publicznie pojawi się za dwa dni. Jak na razie była gwiazda Hollywood potrzebuje odpoczynku.

- Nadal zastanawiamy się nad imieniem. Mamy dużo czasu, żeby podjąć decyzję. Tak jak zaplanowaliśmy, za dwa dni pokażemy wam dziecko, bo wszyscy nie mogą się tego doczekać. Nie uczestniczyłem w zbyt wielu porodach. To był mój pierwszy raz. To było absolutnie niesamowite i wspaniałe. I tak, jak powiedziałem, jestem bardzo dumny z mojej żony. Jak każdy ojciec i rodzic sądzę, że moje dziecko jest cudowne - wyznał dziennikarzowi BBC arystokrata.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ! 
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News