pikio.pl kościół
pixabay
Anna Maria Guziewska - 26 Grudnia 2018

Ksiądz związał się z 25-letnim modelem. Romans kosztował go cały majątek

Ksiądz z Anglii postawił wszystko na jedną kartę. Emerytowany pastor zakochał się w 25-letnim modelu i postanowił zawalczyć o swoją miłość. Okazuje się, że przez nowego partnera stracił cały majątek i został bez grosza.

Ksiądz Philip Clements pragnął miłości. 80-letni emerytowany pastor z Wielkiej Brytanii założył więc konto na portalu randkowym i tam postanowił szukać szczęścia. Na jego drodze stanął 25-letni model z Rumuni, który zapewniał o wspólnej przyszłości i czystych uczuciach. Ten związek kosztował jednak dużo.

Co zrobił ksiądz Clements? Miłość doprowadziła go do bankructwa

Chciał mieć wszystko, nie ma nic. Historia księdza z Anglii może w niejednej osobie wzbudzić negatywne emocje. Emerytowany pastor zaczął się spotykać z młodszym o kilka dekad modelem i planować z nim wspólną przyszłość. Mężczyźni powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w aferze skandalu i doniesień mediów. Okazuje się jednak, że tych dwoje nic nie było w stanie powstrzymać. Aby uszczęśliwić swojego ukochanego, duchowny postanowił sprzedać swój dom w Kent i za te pieniądze kupić mieszkanie w Bukareszcie. Model chętnie skorzystał z propozycji i... oddał się hulaszczemu trybowi życia. Zawiedziony ksiądz musiał wrócić do Anglii, gdzie nocował u bliskich przyjaciół. Został z niczym, a pieniędzy od ukochanego nie odzyskał. - Gdy byłem z dala od niego, byłem załamany. Tęskniłem za nim. Czułem jakbym stracił nogę lub rękę. Potrzebowałem go - mówił o swoim stanie emerytowany ksiądz. Model postanowił jednak się zreflektować i napisał do starszego mężczyzny. Wkrótce się okazało, że oboje mają ze sobą wciąż wiele wspólnego. - Florin znów nawiązał ze mną kontakt. Moje uczucia do niego nie wygasły, więc odpowiedziałem. Zaczęliśmy ze sobą pisać i wciąż jesteśmy w kontakcie. Chyba żałuje tego, co się stało - tłumaczył młodszego partnera Anglik. Chociaż para aktualnie stara się ratować związek z daleka, osiemdziesięciolatek zdaje się wciąż mieć nadzieję na wspólną przyszłość. W ratowanie uczucia włączył się także model.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
- Teraz jest między nami znacznie lepiej. Philip zaczął lepiej rozumieć mnie, moją kulturę, wszystkie te rzeczy - przyznał Florin. Nie wiadomo jednak, czy para znajdzie wspólny język. Bulwersujący przebieg ich związku komentują media na całym świecie.Ksiądz yt/The Jeremy Kyle ShowZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  2. Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą? Wreszcie wiadomo, o co poszło
  3. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Błogosławienie dzieciPo obejrzeniu tych zdjęć pokochasz papieża Franciszka!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News