Obrzydliwe! Ksiądz w okrutny sposób potraktował chłopca, nie wiedział, że jest nagrywany

Obrzydliwe! Ksiądz w okrutny sposób potraktował chłopca, nie wiedział, że jest nagrywany Źródło: fot. Youtube

Obrzydliwe i okrutne - tak można podsumować zachowanie tego duchownego wobec niewinnego dziecka. Ksiądz potraktował chłopczyka bardzo nieładnie. Nie wiedział tylko, że jest nagrywany. Teraz, kiedy wszyscy komentują jego zachowanie, na pewno gorzko tego żałuje.

To, co zrobił ten ksiądz wobec chłopczyka jest smutnym hitem internetu. Wszyscy to komentują, bo mimo wszystko rzadko zdarza się, by kapłan zachował się w ten sposób publicznie. Szkoda tylko, że ucierpiało na tym wszystkim niewinne dziecko.

Ksiądz zachował się skandalicznie

W Ząbrowie koło Iławy miało miejsce wielkie wydarzenie dla dzieci i ich rodziców - mianowicie Pierwsza Komunia Święta. Jak wiadomo, dzieci są w tym dniu szczególnie przejęte, a ich rodzicie przeżywają, by wszystko poszło jak najlepiej. W tym przypadku wspomnienia nie będą szczególnie miłe. Podczas tej ważnej uroczystości ksiądz, który powinien wspierać zestresowane dzieci, zachował się skandalicznie. Podczas wręczania darów, jeden z chłopców bardzo mocno się zestresował i nie był w stanie dokończyć wyuczonego tekstu. Możemy sobie tylko wyobrazić, co czuło dziecko, które w tak ważnym dniu nie poradziło sobie z nerwami. Ksiądz zamiast chłopczyka odstresować i wesprzeć, rzucił do niego tylko: "Daj to chłopie. Dobra, następny. Porażka jakaś". Wszyscy obecni w kościele zamarli. Nie mogli uwierzyć w to, jak kapłan potraktował niewinne dziecko. Nagranie z tekstem duchownego, momentalnie zaczęło krążyć po sieci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało
  2. Słynny dziennikarz TVN pożegnał się z widzami NA ŻYWO
  3. Rozenek ze szczegółami o zapłodnieniu. Jej były mąż jest wściekły
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News