Duchowni coraz częściej mówią o sferze cielesnej związku. Jednym z nich jest ks. Jarosław Szymczak, który przedstawił swoje zdanie na temat seksualności i wymienił gadżety erotyczne, których mogą używać katolicy.

Ks. Jarosław Szymczak jest prezesem Fundacji „Pomoc Rodzinie”. W programie telewizyjnym mówił, że współczesne społeczeństwo jest skierowane głównie na zaspokajanie swoich potrzeb, co jego zdaniem jest przejawem egoizmu.

Duchowny wymienił gadżety erotyczne, których spokojnie mogą używać katolicy. Zdaniem księdza, w kwestii zabawek erotycznych najważniejsze są intencje. Według niego, spokojnie można używać olejków, świeczek czy seksownej bielizny.

Stworzyliśmy program, który uczy dobrych strategii jak troszczyć się o swój związek. Dzisiaj się wiele mówi o komunikacji, szukamy osoby, która idealnie wypełni nasze potrzeby. Tylko to jest egoizm, każdy konsumuje co jest jego potrzebą. Zależy, kto co rozumie przez gadżety. Czy to jest olejek, świeczka czy bielizna, to nie są gadżety. Nie chodzi o przedmiot, ale o intencje. – powiedział w programie ksiądz.

...

Zobacz również