Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie"

Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie" Źródło: twitter.com

Ksiądz gwałcił, a zakonnica przysyłała mu kolejne ofiary. 42-letnia misjonarka z Japonii, która stacjonowała w Argentynie, pomogła tamtejszym pedofilom w sutannach dokonywać wielkich zbrodni na małych dzieciach. Nie dość, że kobieta tuszowała dramat molestowanych uczniów ze szkoły dla głuchych i niedosłyszących w Mendozie, to jeszcze pomagała w obrzydliwym procederze. Słowa wychowanków placówki są przerażające.

Ksiądz Nicoli Corradi i 42-letnia Kosaka Kumiko popełnili wiele, bardzo tragicznych zbrodni. Kierujący placówką dla głuchych i niedosłyszących dzieci w Mendozie wraz ze stacjonującą na misji duszpasterskiej zakonnicą i swoim kolegą przez lata dokonywali aktów przemocy, zbrodni pedofilskich i nadużyć względem dzieci uczących się w placówce. Zeznania ofiar są przerażające, a skala tragedii dzieci, jaka rozgrywała się przez 8 lat, jest zatrważająca i mrożąca krew w żyłach.

Ksiądz Corradi i zakonnica Kumiko wykorzystywali dzieci. Przerażające słowa ofiar

Cała afera pedofilska w argentyńskim Kościele zaczęła się od zeznań jednej z wychowanek placówki w Mendozie, która przyznała, że kierujący placówką ksiądz Corrardi i pochodząca z Japonii Kosaka Kumiko przez lata dopuszczali się przemocy. Kierujący placówką, wraz z innym duchownym, księdzem Horacio Corbacho miał w okresie od 2004 do 2012 wprowadzić na terenie szkoły rządy terroru, w których przemoc i pedofilia były na porządku dziennym. Według zeznań dziewczyny, w procederze pomagała im zakonnica, która zacierała ślady zbrodni.

Wychowanka szkoły po raz pierwszy miała zostać zgwałcona, kiedy miała 5 lat, a do wydarzenia doszło w kapliczce znajdującej się w piwnicy budynku. To tam dzieci uczęszczały na uroczystości Mszy Świętej. Po jednym z takich nabożeństw, Corradi zgwałcił dziecko, a zakonnica opatrzyła je pieluszką, aby ukryć ślady zbrodni.

- Założyła mi pieluchę, aby ukryć krwawienie - opisywała ofiara

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kumiko została zatrzymana

Po interwencji policji spowodowanej doniesieniami o aktach przemocy aresztowany został szef placówki i jego kolega. W szkole znaleziono materiały pornograficzne należące do duchownych i zakonnicy, która miała kazać oglądać dzieciom obsceniczne i często zahaczające o perwersje materiały dla dorosłych.

Japonka próbowała uciekać i przez kilka miesięcy ukrywała się w zupełnie innej części kraju. Jak sama twierdzi, jej udział w procederze jest znikomy i sama nie wiedziała o praktykach swoich przełożonych.

– Jestem niewinna. Nie wiedziałam nic o nadużyciach. Jestem dobrą osobą, która oddała swoje życie Bogu – przekonywała.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. 10 województw jest zagrożonych. Pilny alert dla mieszkańców, sytuacja pogodowa bardzo poważna
  4. Wstrząsające oświadczenie Owsiaka ws. wyborów. "To wstyd, obciach, coś niepojętego"
  5. Przed wyborami obiecywali wielkie podwyżki emerytur. Wiadomo, ile naprawdę wzrośnie pensja seniorów i kiedy
  6. Meghan Markle będzie mieć kolejne dziecko? Pojawiają się doniesienia o terminie porodu

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu