ksiądz_po
vk.com
Anna Maria Guziewska - 18 Grudnia 2018

Ciągnęli pijanego księdza za nogi. Nie kontaktował w ogóle

Ksiądz prawosławny przesadził z alkoholem? Właśnie udostępniono film, na którym widać wyraźnie, że duchowny przesadził z butą i zamiast kultywować wiarę, dał się ponieść procentom. Sprawą zajęli się już jego przełożeni, jednak konsekwencje, które poniósł zdają się dość absurdalnie niewielkie.

Ksiądz z jednej z rosyjskich parafii postanowił świętować Dzień Mikołaja. Duchowny sięgnął po znaczną dawkę alkoholu, później postanowił, że siądzie za kierownicą. Mężczyzna nie widział żadnych przeciwwskazań do jazdy, a jego stan był na tyle niebezpieczny, że ciągnięty za nogi, nie reagował.

Co zrobił rosyjski ksiądz? Jego stan był tak zły, że nie reagował na ludzi wokół

Mikołaj Stremski - pop z jednej z rosyjskich parafii postanowił uczcić dzień Mikołaja i sięgnął po alkohol. Nie miał umiaru, więc po kilku godzinach jego stan był więcej niż wskazujący. Pijany duchowny celebrowanie imienin wziął sobie bardzo do serca, a po hucznej imprezie postanowił usiąść za kółkiem. Gdy zatrzymała go policja, mając nadzieję, że powstrzyma go przed spowodowaniem wypadku - ten położył się na ziemi. Wyciągnięty z wozu leżał, nie reagując za bodźce. Policjanci ciągnęli go za nogi, jednak on nie dawał żadnych oznak życia. Za wykroczenie, którego miał się dopuścić groziło mu zesłanie do kolonii karnej. Istotnym w sprawie był fakt, że mężczyzna uciekał przed policją, co miało podnieść ewentualny wyrok. Okazuje się, że duchownemu zarzutów nie przedstawiono, a ze swojej parafii został usunięty jedynie na trzy miesiące.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Papież FranciszekFranciszek wolałby o tym nie opowiadać. Wstydliwe tajemnice z jego przeszłościCzytaj dalej
Sytuacja miała miejsce trzy lata temu, jednak dopiero teraz udostępniono film, który zarejestrował, w jaki sposób pijany ksiądz zareagował na działania funkcjonariuszy. Sprawę prawdopodobnie próbowano uciszyć, ponieważ pop wrócił do swoich obowiązków w ekspresowym tempie. Teraz, gdy materiał mogą zobaczyć wszyscy - może się okazać, że wymiar sprawiedliwości raz jeszcze przyjrzy się sprawie i pociągnie do odpowiedzialności rozrywkowego duchownego z Rosji. Internauci zwracają uwagę na absurdalną reakcję mężczyzny i przyznają, że interwencja policji prawdopodobnie uratowała życie innym uczestnikom ruchu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczna strona papieża Franciszka? Kościół nie chce o tym mówić
  2. Kiedy Jan Paweł II został papieżem? Ten dzień był przełomem dla świata
  3. Jan Paweł II pośmiertnie upokorzony. Aż trudno uwierzyć, że do tego doszło
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News