Ksiądz uderzył płaczące dziecko podczas chrztu. Rodzice w panice wyrywali niemowlę z rąk duchownego

Ksiądz uderzył płaczące dziecko podczas chrztu. Rodzice w panice wyrywali niemowlę z rąk duchownego Źródło: YouTube/Jamar Grégory

Ksiądz i przybyła na chrzciny rodzina nie byli przygotowani na taki rozwój wydarzeń. Tuż przed udzieleniem sakramentu chrztu dziecko zaczęło głośno płakać. Poirytowany ksiądz z nerwów wziął dziecko na ręce, po czym... uderzył je w policzek. Wściekli rodzice odebrali pociechę z rąk kapłana.

Ksiądz dopuścił się czynu, którego nie spodziewał się nikt z wiernych będących akurat w kościele. Podczas chrztu duchowny był wyjątkowo podirytowany płaczem dziecka, które w ostateczności... oberwało od niego w policzek.

Ksiądz nie miał hamulców. Uderzył chrzczone dziecko

Kapłan nie wytrzymał w najważniejszym momencie uroczystości. Gdy nadeszła pora na udzielenie sakramentu chrztu, mały bobas zaczął głośno płakać.

W tym momencie nastąpiła nietypowa reakcja księdza. Na nagraniu, które krąży w sieci, widzimy jak duchowny przejmuje dziecko na swoje ręce, a następnie... okłada je ciosami. Sytuacji niestety to nie polepszyło. Agresja księdza, udokumentowana na filmiku wideo krąży już w serwisie Youtube. Do dziś doczekała się ponad 5 milionów wyświetleń.

Wiadomo, że chrzest wzbudza w rodzicach i chrzestnych wielkie emocje. Nigdy nie wiemy, czy chrzczone dziecko będzie spokojne w chwili pokropienia przez kapłana. 

Z kolei księża winni być przygotowani na taki obrót spraw. Reakcja księdza w jednej z francuskich parafii była zdecydowanie nie na miejscu. Doprowadziła do wielkiego oburzenia rodziców i chrzestnych. Widząc rękoczyny kapłana po kilkunastu sekundach wyrwali malucha z jego rąk. 

Oburzenia nie kryją też oglądający nagranie internauci. Trudno uwierzyć, że pełniący posługę kapłan pozwolił sobie na agresję w obliczu bezbronnego malucha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdyby uderzył tak moje dziecko, na pewno straciłby ręce - pisze jedna z komentujących wideo osób.

- Przez moment myślałem, że to szatański rytuał - napisał z ironią inny z fanów. Domniemamy, że w całej sytuacji nie było mu do śmiechu.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Youtube

Następny artykuł