Ksiądz brutalnie zgwałcił dziecko. NIE ma go w rejestrze pedofilów

Ksiądz brutalnie zgwałcił dziecko. NIE ma go w rejestrze pedofilów

Ksiądz, który brutalnie zgwałcił dziecko, nie widnieje w publicznym rejestrze pedofilów?! Polacy w całym kraju są oburzeni. Gdy na jaw coraz częściej wychodzą seksualne i pedofilskie afery związane z Kościołem katolickim, księża-zbrodniarze w Polsce są anonimowi.

Ksiądz Paweł K. odbywa obecnie karę więzienia za brutalny gwałt na kilkuletnim chłopcu. Jego zbrodnie zaczęły się już w 2002 roku. Wtedy to duchowny zabierał dzieci w wieku 10-12 lat na wycieczki. Zazwyczaj były to maluchy z biednych rodzin, których zaufanie ksiądz zdobywał prezentami i jedzeniem. W 2006 roku ruszył proces, w którym oskarżono go o posiadanie znacznej ilości dziecięcej pornografii. Paweł K. został przeniesiony z Wrocławia do Bydgoszczy, następnie z powrotem do Wrocławia i Milicza. W międzyczasie był podejrzewany o molestowanie młodych chłopców. Ostatecznie skazano go w 2012 roku. Wtedy to pracownicy hotelu przyłapali go na kontaktach z małym chłopcem. Sprawą zajęła się policja. Okazało się, że ksiądz przez cały czas gwałcił chłopca, zmuszał jego i inne dzieci do seksu oralnego i analnego. Zbrodniarz nie trafił jednak na opublikowaną w styczniu przez Zbigniewa Ziobro stronę z publicznym rejestrem gwałcicieli i pedofilów. Dlaczego?

Ksiądz jest kryty? Rodzice boją się o własne dzieci

- Księży, tak jak każdego innego obowiązują te same przepisy. Nikogo rejestr pedofilów nie chroni. Fakt, że nie znajdują się tam księża (w rejestrze jawnym) oznacza, że księża nie popełniali najbrutalniejszych przestępstw (tam się kwalifikują brutalne gwałty) - napisał na Twitterze Sebastian Kaleta, były rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości i członek komisji reprywatyzacyjnej. Jego słowa spotkały się z dużym oburzeniem internautów, przede wszystkim matek. Te obawiają się o własne dzieci. Społeczeństwo stopniowo traci zaufanie do księży - tym bardziej, jeśli ich przestępstwa nie są podawane do wiadomości publicznej. - Niech się Kaleta uderzy w czółko, nie najbrutalniejsze przestępstwa?! Pedofile powinni być od razu kasowani, to największe ścierwa, a takich wśród księży jest pełno - oburzał się internauta. - Jak jeden sędzia ukradł na stacji za 50zł to reformujecie cały wymiar sprawiedliwości, a jak księża gwałcą wam dzieci to udajecie że to nie istnieje - dodał kolejny komentujący. - Całe szczęście, moje dzieci nie chodziły na religię i żadna czarna kiecka nie mogła ich skrzywdzić - czytamy komentarz jednej z matek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek zszokował katolików! Zmienił zdanie ws. imigrantów
  2. Kościół przerażony! Skandaliczne fakty o Matce Teresie wyszły na jaw
  3. Tragedia w Szaflarach: Nowe ustalenia szokują, egzaminator pogrążony
  4. Zwierzęta są rażone prądem, giną w komorach gazowych. Oni na to przyzwalają
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News