Ksiądz przez dłuższą chwilę nie wychodził z toalety w pociągu. Po otwarciu drzwi, oczom wszystkich ukazał się drastyczny widok

Ksiądz przez dłuższą chwilę nie wychodził z toalety w pociągu. Po otwarciu drzwi, oczom wszystkich ukazał się drastyczny widok Źródło: Wikipedia/Junx

Ksiądz przez dłuższy czas nie wychodził z toalety w pociągu. Zaniepokojeni pasażerowie postanowili sprawdzić tę sytuację. Gdy udało się otworzyć drzwi do łazienki, ich oczom ukazał się drastyczny widok.

Ksiądz zaniepokoił współpasażerów w pociągu swoim zachowaniem. Duchowny przez dłuższy czas nie wychodził bowiem z toalety. Później okazało się, jaka była przyczyna, a oczom wszystkich ukazał się drastyczny widok. 

Ksiądz długo nie wracał

Ksiądz długo nie wracał z toalety w pociągu, co wzbudziło zainteresowanie i niepokój innych pasażerów. Później dokonano zaskakującego i niezwykle przykrego odkrycia. Do zdarzenia doszło w pociągu relacji Wrocław–Olsztyn.

Gdy obsługa maszyny postanowiła sprawdzić, co się dzieje, i otworzyła drzwi do łazienki, ich oczom ukazał się drastyczny widok. Sprawę wyjaśnia olsztyńska policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerażające odkrycie w toalecie 

Do wydarzenia doszło w niedzielę 29 września. Pasażerowie pociągu jadącego z Wrocławia do Olsztyna zauważyli, że mężczyzna, który jak się okazuje, był księdzem, w pewnym momencie poszedł do toalety i długo z niej nie wracał. Łazienka została zablokowana dla innych podróżnych, więc zaniepokojeni ludzie postanowili zaalarmować o tajemniczej sytuacji. Poinformowali obsługę pociągu, która zainteresowała się sprawą. 

Mężczyzna nie wydawał żadnych dźwięków i nie reagował na pukanie do drzwi. Gdy udało się je otworzyć, pracownikom pociągu ukazał się przerażający widok. W toalecie znajdowały się bowiem zwłoki 75-latka. Natychmiast wezwano policję i karetkę. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. 

Nie wiadomo, jak doszło do jego śmierci. Policja pod nadzorem prokuratury bada tę tajemniczą sprawę. Póki co wykluczono udział osób trzecich. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok i być może dzięki temu uda się dowiedzieć, co tak naprawdę stało się w pociągu. 

Dzisiaj grzeje: 1.  NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Nikt ze współpasażerów nie mówił o tym, że ksiądz sprawiał wrażenie chorego albo zachowywał się dziwnie. Nic nie wskazywało na to, że może zdarzyć się taka tragedia. Nieznany jest cel podróży duchownego, a policja nie podała jeszcze żadnych informacji na temat jego tożsamości. Rozwikłanie tej zagadki może zająć bardzo dużo czasu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Następny artykuł