Na drzwiach parafii zawisła dziecięca bielizna. Proboszcz "pozdrowił" sprawcę

Na drzwiach parafii zawisła dziecięca bielizna. Proboszcz "pozdrowił" sprawcę Źródło: commons.wikimedia/piotrekwas/

Ksiądz jednej z parafii dokonał pewnego dnia strasznego odkrycia. Widząc coś tak okropnego postanowił za pomocą portalu społecznościowego skierować kilka słów do tego, co dopuścił się czegoś takiego. Duchowny użył przy tym dość młodzieżowego języka.

Ksiądz pełniący funkcję proboszcza, dokonał jakiś czas temu wstrząsającego odkrycia. Duchowny spostrzegł, że ktoś na drzwiach prowadzących do parafii powiesił dziecięcą bieliznę. Widząc coś takiego nie zamierzał pozostać obojętnym i szybko wystosował kilka słów prosto do sprawcy. Ksiądz zaskoczył wszystkich sposobem, w jaki się do niego zwrócił.  

Ksiądz znajduje dziecięcą bieliznę 

W Wielkopolsce w parafii mieszczącej się w Piłce, ksiądz Daniel Wachowiak odkrył coś, co wprawiło go w osłupienie. Pewnego dnia spostrzegł wiszącą na drzwiach dziecięcą bieliznę. Duchowny był w wielkim szoku widząc coś takiego, jednak postanowił nie zwlekać ani minuty dłużej i zwrócić się do tego, który dopuścił się czynu. 

Duchowny pozdrawia sprawcę 

Ku zaskoczeniu wielu osób, za swój pierwszy i najwłaściwszy krok, ksiądz Daniel uznał wpis na portalu społecznościowym. Za pomocą Twittera zwrócił się do sprawcy i to iście młodzieżowym językiem.  

- Pozdrawiam hejterka z mojej wsi. Taki kawalarz z niego, który pod ukryciem nocy wywiesił dziecięcą bieliznę na drzwiach plebanii. Pamiętaj o monitoringu - napisał ksiądz Daniel Wachowiak.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeszcze większym zaskoczeniem był moment, w którym duchowny przyznał, że nie ma zamiaru zgłaszać sprawy na policję. Wyjawił, że ma wgląd do zamontowanego w tamtym miejscu monitoringu i zamierza go dokładnie przejrzeć. Najwyraźniej duchowny z Wielkopolski, chce być niczym serialowy "Ojciec Mateusz" i na własną rękę odnaleźć sprawcę, a później po swojemu się z nim rozprawić. Niestety ksiądz ponoć nie chciał przyznać, czy udało mu się już rozpoznać kogoś na nagraniu.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało
  4. Bank Pekao wystosował pilne ostrzeżenie do klientów. Wielu może stracić wszystkie pieniądze
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. TVN przekazuje pilny alarm IMGW na wtorek. Mieszkańcy tych województw powinni zostać w domu, będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: SE

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News