Ksiądz
Fot. Public Domain Pictures
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

Przerażająca śmierć młodziutkiej kobiety. Nawet ksiądz nie mógł powstrzymać łez

Ksiądz powinien być osobą, która pociesza rodzinę zmarłej osoby. Są jednak takie przypadki, w których nawet duchowny nie jest w stanie udźwignąć ciężaru bólu, jakim jest pochówek zmarłego. Podczas jednego z pogrzebów doszło do niesamowicie smutnych i wzruszających scen.

Ksiądz prałat wygłosił jedno z najbardziej poruszających kazań w swoim życiu. Jego odbiorcami były osoby, które przybyły po raz ostatni spotkać się z Faustyną, 20-latką z Zagórska. Dziewczynę spotkał okrutny los - jej życie skończyło się przez nieuwagę kierowcy.

Chwila nieuwagi, która przekreśliła wszystko

Do tragicznego wypadku doszło 22 listopada, kiedy Faustyna po skończonych zajęciach chciała udać się do domu. Niestety, nigdy do niego nie dotarła. Zamiast tego wylądowała w szpitalu, gdzie przez kilka dni lekarze walczyli o jej życie. Obrażenia okazały się być jednak zbyt rozległe. 20 latka miała swoje marzenia i ambicje - chciała zostać dziennikarką, studiowała na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jak zdradziła jej najlepsza przyjaciółka, dziewczyna była również szczęśliwie zakochana. O jej życiu wzruszająco opowiedział ksiądz, który dobrze znał ją oraz jej rodzinę. Jego zdaniem życie dziewczyny nawet się nie rozpoczęło, a już dobiegło końca. Mówiąc o tym, ksiądz nie był w stanie powstrzymać łez. - Jej życie było jak płomyk. Zgasło, zanim zaczęło palić się prawdziwym ogniem. Jak trudno znaleźć słowa pocieszenia, kiedy tak wielki ból przeszywa nasze serca. Nie odeszła od nas, tylko zniknęła sprzed oczu. Została w naszej pamięci i w naszych sercach… - wzruszająco powiedział duchowny.

Ksiądz opowiedział o rodzicach zmarłej. Tragiczna historia rodziny

Jak się okazuje, historia jest o wiele bardziej dramatyczna, niż mogłoby się to niektórym wydawać. Do podobnych wydarzeń doszło 16 lat wcześniej, kiedy to rozpędzony kierowca wjechał w rodziców małej Faustyny. Oboje zginęli na miejscu, a historia zatoczyła koło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
skazaniZostali skazani na śmierć. Nie zgadniesz, o co poprosili na koniec!Czytaj dalej
- Wydawało się, że Faustynka najlepiej poradzi sobie z tą straszliwą traumą. Uśmiechała się, ale był to zawsze uśmiech, za którym kryły się tęsknota i smutek (...) Mamy tu zwyczaj, że dzieci na koniec uroczystości w podzięce wręczają kwiaty rodzicom. Faustynka była tego dnia niebiańsko piękna i ściskała w dłoniach dwa bukiety. Poprosiłem ją do ołtarza i zapytałem komu je dasz? „Jeden mam dla cioci i wujka, a drugi zaniosę na cmentarz” odparła z uśmiechem i lekko wilgotnymi oczami. Ile trzeba było siły, aby zapanować wtedy nad emocjami, a i tak łzy same się cisnęły… - wspominał prałat. Dziewczyna zginęła zaledwie kilka dni po 16 rocznicy śmierci swoich rodziców. Jej pogrzeb odbył się jeden dzień przez 20 urodzinami. Nieuwaga na drodze po raz kolejny zebrała przerażające, śmiertelne żniwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle prawie nigdy nie zmienia osobistej części garderoby! Szokujące tłumaczenie
  2. Gortat szybko się pocieszył po Bachledzie-Curuś! Jego nowa kobieta to BOGINI (FOTO)
  3. Krystyna Pawłowicz PONIŻONA jak nigdy! Obrzydliwe, uwłaczające porównanie
  4. Miało się nie wydać przed wyborami! Kuchciński właśnie wbił gwóźdź do trumny Kaczyńskiego
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News