Do więzienia! Pijany jak bela ksiądz uciekał policjantom zagrażając mieszkańcom

Do więzienia! Pijany jak bela ksiądz uciekał policjantom zagrażając mieszkańcom Źródło: YouTube/Lublin112, zdjęcie podglądowe

Ksiądz pod wpływem alkoholu prowadził samochód, a potem rozpoczął brawurową ucieczkę przed policją. Reprezentant Kościoła powinien być dla swoich wiernych wzorem do naśladowania, lecz wyczyny tego duchownego powinny jak najszybciej zaprowadzić go do więzienia.

Ksiądz jest osobą, która poszczycić się może ogromnym zaufaniem społecznym. W przekonaniu Polaków wysłannicy Kościoła powinni stanowić dla swoich wiernych wzór do naśladowania i być drogowskazem, wskazującym prawidłową drogę życia. Niestety ten wizerunek coraz częściej jest niszczony, a duchowni raz po raz dopuszczają się przestępstw, w które ciężko uwierzyć. 

Choć większość z nas w takich momentach ma na myśli przede wszystkim liczne oskarżenia o pedofilię, które pojawiają się raz po raz w mediach, to jednak niejedyny problem. Właśnie pojawiły się informacje, zgodnie z którymi pijany jak bela ksiądz odważył się wsiąść do samochodu, spowodować kolizję, a następnie rozpocząć brawurową ucieczkę przed policją. Takim zachowaniem naraził na niebezpieczeństwo mieszkańców Lwówka Śląskiego, za co jak najszybciej powinien odpowiedzieć i trafić do więzienia. 

Pijany ksiądz prowadził samochód i uciekał przed policją

W spokojnym na co dzień Lwówku Śląskim w województwie dolnośląskim, doszło do niecodziennej i bardzo niebezpiecznej sytuacji. Samochód uderzył w barierki po czym kierowca starał się uciec policji, która usiłowała go zatrzymać. Sytuacja była bardzo niebezpieczna i zagrażała mieszkańcom. Na szczęście jednak po brawurowym pościgu ulicami miasteczka, pojazd ostatecznie został zatrzymany w pobliskiej wiosce. Okazało się, że za kierownicą siedział ksiądz.

Obecni na miejscu funkcjonariusze natychmiast zadecydowali o przeprowadzaniu badania alkomatem, po którym okazało się, iż duchowny jest pijany jak bela. Miał w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Duchowny jak najszybciej powinien trafić do więzienia

Informacja o tym niewiarygodnym zdarzeniu szybko obiegła cały nasz kraj. Obecnie piszą o tym wszystkie polskie media, a internauci nie szczędzą ostrych słów w mediach społecznościowych. Wszyscy zgodnie twierdzą, iż ksiądz powinien odpowiedzieć za swoje czyny i trafić do więzienia. 

Zgodnie z informacjami, do których dotarły media, prawo jazdy zostało odebrane pijanemu kierowcy na miejscu, na tym jednak na szczęście wszystko się nie skończy. Zgodnie z zapowiedziami policji, cała sprawa została skierowana do sądu, który zadecyduje co dalej z duchownym, któremu picie alkoholu nie przeszkadza w prowadzeniu samochodu. Zgodnie z doniesieniami mediów, za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz ucieczkę przed policją grozi mu teraz do dwóch lat więzienia, na ostateczny wyrok przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Małgorzata Kożuchowska nie zawsze wyglądała jak chodzący ideał piękna. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę!
  2. Syn lubianego dziennikarza TVP jest bardzo przystojny! Te zdjęcia zwalą was z nóg!
  3. Wałęsa właśnie ośmieszył Rydzyka. Chwilę potem musiał skasować wpis
  4. Ciężko się po tym pozbierać. Przerażony szczeniak piszczy i nie chce puścić weterynarza
  5. Gessler zareagowała na medale Stocha i Kubackiego. Riposta zwala z nóg, pękamy ze śmiechu

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł