Ksiądz o tatuażach: To demoniczna przetwarzana farba, kontakt krwi z szatanem (video)

Ksiądz o tatuażach: To demoniczna przetwarzana farba, kontakt krwi z szatanem (video) Źródło: źródło: pixabay.com, youtube,com

Ksiądz Piotr Glas to jeden z tych duchownych, którzy są bardzo zaangażowani w walkę z szeroko pojętymi działaniami Szatana na Ziemi. Ksiądz Glas jest specjalistą w temacie demonów i egzorcyzmów. Sam jeszcze w październiku nawoływał do przeprowadzenia "Wielkiego Egzorcyzmu w ramach Wielkiej Pokuty".

Choć ksiądz urodził się w Polsce, działa w Wielkiej Brytanii. Głoszenie swoich nauk rozszerzył także na internet. Wiele jego nagrań można znaleźć na YouTube. Te dalej są rozpowszechniane przez różnego rodzaju blogi katolickie i portale typu Fronda.

W jednym ze swoich ostatnich wystąpień ksiądz Glas przestrzegał przed tatuażami. Jak ocenił, te są niczym innym jak podpisaniem paktu z samym Szatanem. Wszystko za sprawą "okultystycznie mieszanej z krwią farby".

 - Te farby, których się używa są demonicznie przetwarzane. Najgorszy kontrakt z szatanem to kontrakt krwi. Teraz robi się to okultystycznie przerobioną farbą, miesza się to z krwią. Są pytania, czy można sobie strzelić Matkę Boską na plecach. Ja osobiście mówię: Błagam, nie idźcie w to. To nie jest wszystko czyste - przestrzegał duchowny.

Jak mówił podczas swojego wykładu ksiądz, podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych widział, w jaki sposób na ludzi oddziałują tatuaże i akupunktura. Zdaniem duchownego, "ludzie mają z nimi straszne doświadczenia, przechodzili męki".

 - Ludzie, którzy mieli tatuaże przechodzili straszne męki. Działa za tym uzależnienie zrobienia sobie następnego. To jest psychologiczne? Wątpię. W Stanach dowiedziałem się, że ludzie mają straszne doświadczenia z tatuażami i akupunkturą. To dramat. Nie róbcie sobie tatuaży - relacjonował Glas.

Ksiądz powoływał się w swoich słowach na zapiski w Biblii. Nie precyzował jednak, o jakie słowa mu chodzi. Nazwał siebie samotnym wilkiem, gdyż jego osoba w przeciwieństwie do Kościoła wypowiada się w temacie tatuaży.

 - Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. O tatuażach piszą w Starym Testamencie. Na Internecie jest pełno cytatów. Kościół nie wypowie się, bo się tym nie interesuje. Może ja jestem samotnym wilkiem, bo mówię - podkreślił spec od demonów.

https://www.youtube.com/watch?v=sl0TALPqSyI

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News