Słynny ksiądz nie wytrzymał. Mocno skomentował słowa żony Adamowicza

Słynny ksiądz nie wytrzymał. Mocno skomentował słowa żony Adamowicza

Ksiądz zawsze powinien mówić prawdę, szczególnie jeżeli chodzi o tak ważne sprawy, jak czyjaś śmierć. Jeden ze słynnych duchownych wyłożył kawę na ławę. Nie wytrzymał i musiał skomentować to, co powiedziała żona Adamowicza. Z pewnością jego wypowiedź może się okazać dla niej dużym zaskoczeniem.

Ksiądz to dla wielu wyjątkowa postać, która niesie za sobą. Niestety, po bliższym poznaniu okazuje się, że większość minęła się z powołaniem i nie nadają się do pracy z ludźmi. Ich przeciwieństwem jest ksiądz Wojciech Lemański, który od wielu lat nie wstydzi się mówić tego, co myśli o polskim Kościele Katolickim i politykach.

Tragedia w Gdańsku. Co ksiądz Lemański powiedział Magdalenie Adamowicz?

Chyba każdy Polak wie, co wydarzyło się w Gdańsku podczas finału WOŚP. Zginął wtedy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Od razu pojawiły się oskarżenia w kierunku mediów publicznych i polityków, którzy stosowali mowę nienawiści przeciwko niemu. O tym również mówiła żona Adamowicza, Magdalena. Wprost powiedziała, że to rząd jest odpowiedzialny za tę tragedię: - Wiem, że ten rząd, który jest ręcznie sterowany, prokuratura, która jest sterowana przez ministra, media reżimowe powodowały tę nienawiść. Nasza rodzina tego mocno doświadczyła. (…) Gdyby nie było tych wszystkich zarzutów, tego ciągłego kąsania i grillowania, jestem przekonana, że do tego wszystkiego by nie doszło - powiedziała Magdalena Adamowicz. Wielu dziennikarzy i polityków opozycji wtóruję jej w tej wypowiedzi i są przekonani, że Prawo i Sprawiedliwość przyczyniło się do tragedii. Chwalą też żonę zmarłego prezydenta za to, że miała odwagę to powiedzieć. Również ksiądz Lemański nie mógł przejść obojętnie wobec tych słów.

Ksiądz Lemański mówi, jak jest. Odniósł się do słów Magdaleny Adamowicz

Na swoim koncie na Facebooku napisał, że dziękuję jej za te słowa. Według niego jest odważna i bezkompromisowa. Wskazuje też, że winni są po stronie rządu i TVP: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Dziękuję Pani Magdaleno za odwagę i bezkompromisowość. Teraz mówi Pani bolesną dla wielu prawdę o nagonce na Pani męża i na całą waszą rodzinę. Prawdę o TVP, o polskiej prokuraturze, o politycznych przeciwnikach, którzy nie cofali się przed niczym. Którzy doprowadzili do śmierci Pani męża. Dziękuje, że mówi Pani prawdę o gdańskim Kościele i wielu jego nieewangelicznych obliczach. Dziękuję za to świadectwo - napisał ksiądz Wojciech Lemański. Jego post bardzo szybko zdobywa popularność. Internauci dziękują mu za to, że stoi po stronie Pawła Adamowicza oraz jego żony i że w przeciwieństwie do wielu duchownych, widzi, co się dzieje. Lemański tak samo, jak steki tysięcy Polaków, chce walczyć z mową nienawiści, która jest tak wszechobecna w Polskim Internecie oraz mediach. ksiądz Screen Facebook
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. To nie koniec akcji z „puszką Adamowicza”. Ruszyła kolejna zbiórka
  4. Koszmar Tomasza Komendy trwa. Szokująca decyzja sądu odbiera mowę
  5. Kuchciński nagle zwołał posiedzeniu Sejmu. Co planuje PiS?!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News