To już pewne. Ksiądz Międlar spotka się z Tomaszem Lisem na sali sądowej. Wszystko przez to, że duchowny poczuł się urażony słowami dziennikarza, która przekonywał, że ten „jest naziolem”.

– Naziolu, czas zdjąć sutannę – napisał Tomasz Lis zwracając się do księdza Międlara. Dziennikarz apelował również do episkopatu o „uciszenie faszysty”.

Wcześniej duchowny zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie posłanki Scheuring-Wielgus, która zgłosiła jego kazanie do prokuratury. Napisał również, że kiedyś dla takich kobiet była brzytwa. Umieścił także grafikę ogolonej Elżbiety Bieńkowskiej.

Ostra pyskówka na Twitterze. Lis do księdza: Naziolu, czas zdjąć sutannę!

Ksiądz Międlar poczuł się urażony słowami Tomasza Lisa i spotka się z nim w sądzie.

Episkopat komentuje zachowanie ks. Międlara

– Trzeba skończyć z absurdalnymi czasami, gdy katolicy i patrioci są bezpodstawnie obrzucani obrzydliwymi inwektywami. Stoją za tym zwłaszcza reprezentanci Komitetu Obrony Demokracji, czego doświadczam na Twitterze i Facebook’u. Ich wpisy, na czele z Tomaszem Lisem, świadczą o ich wyjątkowym grubiaństwie i perwersji. Nie pozwolę sobie, by Tomasz Lis, regularnie plujące na Kościół i Naród Polski resortowe dziecko, śmiał mnie obrażać. Spodziewając się wyroku skazującego dla Tomasza Lisa, liczę, że zablokuję mu możliwości robienia kariery w polityce oraz niszczenia Ojczyzny od środka. Pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej będzie działaniem dla dobra państwa – mówił Międlar w rozmowie z „Polską Niepodległą”.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: Polska Niepodległa, parezja.pl

...

Zobacz również

Zobacz również