Ksiądz wystosował nieprzyjemne słowa w stronę wiernego
facebook/magdalena_bielska/
Weronika Wasiak - 21 Kwietnia 2019

Awantura w kościele w Płocku. Ksiądz do wiernego: "Jesteś zboczony, lecz się"

Ksiądz wystosował bardzo nieprzyjemne słowa w stronę jednego z wiernych. Okazuje się, że duchowny posunął się również do znacznie gorszych czynów. Cała sprawa odbiła się bardzo głośnym echem.

Ksiądz w Płocku, podczas święcenia koszyczków Wielkanocnych, skierował w stronę wiernego bardzo nieprzyjemne słowa. Mężczyzna zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Nie spodziewał się jednak, że wywoła to takie zamieszanie i odbije się aż takim echem.

Ksiądz obraża wiernego

W kościele św. Maksymiliana Kolbego w Płocku tuż przy Grobie Pańskim, zostały umieszczone hasła: "pogarda", " "agresja", ""zboczenia", a także "gender" i "LGBT". Taki zabieg ze strony Kościoła nie wszystkim jednak przypadł szczególnie do gustu. Pani Monika oraz pan Mateusz postanowili nie kryć swojego niezadowolenia i w swoich koszyczkach wielkanocnych umieścić tęczowe flagi. Jak się okazało, z kolei ich poczynania bardzo nie spodobały się duchownemu. Według informacji, jakie podali wierni, ksiądz na oczach wszystkich, zniszczył flagi.

Co więcej, pan Mateusz zdecydował się wyznać publicznie, że jest on homoseksualistą. Ponoć duchowny w bardzo bezpośredni sposób wyraził swoje zdanie na ten temat i zwrócił się do mężczyzny słowami "Jesteś zboczony, lecz się".

Świat według KiepskichBoczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

O jeden krok za daleko..

Między księdzem a panią Moniką i panem Mateuszem doszło do sporu. Według nich ci, którzy zdecydowali się zabrać głos w sprawie, stawali po stronie duchownego. Pani Monika postanowiła nagrać całą sytuację swoim telefonem, jednak gdy tylko dostrzegł to duchowny, zabrał jej komunikator i udał się z nim do zakrystii. Pokrzywdzony mężczyzna postanowił nie czekać ani chwili dłużej i zawiadomił policję o całym zajściu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce podobnie jak wierni, stanęli po stronie księdza i nie dostrzegli w całej sprawie niczego złego.

Po kilku minutach duchowny oddał telefon, jednak bez karty pamięci i karty sim. Mężczyzna postanowił zgłosić kradzież na komendzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

popekPopek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Sprawą zajęła się policja

Po tym jak pan Mateusz zgłosił całe zajście, zostały wszczęte czynności wyjaśniające. Według informacji podanych przez rzeczniczkę Komendy Miejskiej Policji w Płocku nikt z parafii nie odpowiadał na liczne telefony w sprawie złożenia wyjaśnień. Nie ulega jednak wątpliwością, że zarówno pani Monika i pan Mateusz, a także ksiądz zamieszany w całą sprawę, zostaną przesłuchani.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Źródło: POLSATNEWS

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News