Ksiądz Jankowski oskarżony o pedofilię
brygida.gdansk.pl
Aneta Wasilewska - 16 Września 2019

Oskarża ks. Jankowskiego o pedofilię, zdradza okropne szczegóły. "Każde dziecko wiedziało, że jak Jankowski idzie, to trzeba uciekać"

Ksiądz Jankowski od pewnego czasu jest postacią z coraz większa rysą na swoim wizerunku. Wszystko przez aferę pedofilską, która cały czas nabiera tempa. W sprawie wykorzystywania nieletnich przez kapelana Solidarności pojawiły się właśnie nowe informacje.

Ksiądz Jankowski i sprawa pedofilii wisi nad nami od zeszłorocznego grudnia. Wtedy w "Dużym formacie" ukazał się reportaż Barbary Bobrowieckiej zatytułowany "Sekret Świętej Brygidy. Dlaczego Kościół przez lata pozwalał księdzu Jankowskiemu wykorzystywać dzieci?". Sprawę nagłośniły wszystkie media w kraju.

The Voice of Poland, uczestniczkaDotarła do finału "Mam Talent", teraz zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Oszukała jednak widzów, którzy pamiętają jej słowaCzytaj dalej

W reportażu autorka oskarżyła księdza o dopuszczenie się pedofilii. Dziś ofiara kolejny raz wypowiada się na temat domniemanego gwałtu. Tym razem postanowiła opowiedzieć o wszystkim przed kamerami.

"Idzie ksiądz Jankowski"

Barbara miała 11 lat gdy dzieciństwo się dla niej zakończyło, a rozpoczął horror. Ks. Jankowski był wtedy wikarym w kościele św. Barbary.

- Były takie sytuacje, że dzieci bawiły się na placu zabaw i któreś z nich nagle krzyczało "Jankowski idzie". Wtedy uciekały do domów, na boisko szkolne albo przez piwnicę i do budynku. Dopóki mnie to nie spotkało, to nie wiedziałam o co chodzi - mówi domniemana ofiara.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta mała pozornie idealne życie, naprawdę była katowana przez partnera23-latka godzinami dostawała kolejne ciosy w twarz. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Wszystkie dzieci wiedziały co się święci, gdy na horyzoncie pojawiał się ksiądz. Według Bobrowieckiej, do pierwszego gwałtu doszło w piwnicy. Ksiądz podciągnął sutannę, zaczął się onanizować i dotykać nastolatki. Podobne wydarzenia miały się wielokrotnie powtarzać. W jednej opisywanej historii ksiądz miał zmuszać swoją ofiarę do stosunku oralnego.

Dziewczyna o wszystkich zdarzeniach poinformowała swoją mamę. Ona jednak jej nie uwierzyła i zabroniła mówić takie okropne słowa o duchownych. Rodzice jeszcze jednej dziewczyny z okolic nie uwierzyli w podobne słowa. Niestety nastolatka popełniła samobójstwo. Barbara Bobrowiecka jest przekonana, że dziewczyna podjęła taki krok w związku z księdzem pedofilem.

Dzisiaj grzeje:

1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Ksiądz Jankowski nie żyje. Kuria nadal nie spotkała się z Bobrowiecką. Jedyne co się stało w tej sprawie to Rada Miasta Gdańska uchwaliła trzy uchwały - odebrali księdzu tytuł honorowego członka miasta, rozebrali jego pomnik i zmienili nazwę skweru, który nosił jego nazwisko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Kolejna kompromitująca wpadka Filipa Chajzera. Widzowie tym razem mu nie wybaczą?
  3. Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył
  4. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, "Za taki żart można stracić pracę"
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym.Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym. Skrywał rodzinną tajemnicęCzytaj dalej

źródło: interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News