Nie żyje znany ksiądz. Z uśmiechem przyznał, że gwałcił dzieci:
Anna Maria Guziewska - 30 Grudnia 2018

Nie żyje znany ksiądz. Z uśmiechem przyznał, że gwałcił dzieci: "Potrzeba jak każda inna"

Ksiądz Don Piccoli na łożu śmierci przyznał się do molestowania dzieci. Okrutnie i bez hamulców gwałcił je, a później zaznaczył, że spełniał swoje potrzeby. Bulwersujący materiał ostatniego z nagrań pojawia się masowo w Internecie. Jego słowa są szokujące.

Ksiądz Don Piccoli w 2009 roku znalazł się w grupie księży podejrzanych o molestowanie niemal siedemdziesięciu dzieci, które były ich podopiecznymi. Niepełnosprawne i pokrzywdzone przez los miały znaleźć u duchownych schronienie. Niestety ci wykorzystali je, pozostawiając po sobie ogromną traumę.

W Instytucie Provolo we Włoszech doszło do makabrycznych scen. Ksiądz Piccoli przyznał się po latach

Od lat 50-tych do lat 80-tych księża wykorzystywali seksualnie swoich podopiecznych w werońskim instytucie. Ofiary postanowiły ujawnić sprawę po latach, a media ją nagłośniły. Po latach okazało się, że duchowni byli okrutni. - Wybierali dzieci, które nie potrafiły się dobrze porozumieć ze swoimi rodzicami - powiedziała jedna z ofiar, która była w instytucie. Obecni na miejscu duchowni, którzy mieli się opiekować dziećmi, byli okrutni. O tym, co się działo za murami instytutu postanowiły opowiedzieć po latach. - Widziałem wszystko, to była tortura. Kiedy molestowali mnie po raz pierwszy, miałem 6-7 lat. Kazali mi zdjąć spodnie od piżamy, dotykali mnie i zgwałcili - powiedziała ofiara po latach. Dziennikarze sprawę nagłośnili. Ofiary wymieniły nazwiska. Media zaczęły szukać wspomnianych oprawców i wkrótce się okazało, że ci albo zostali przeniesieni do Argentyny, albo nie żyją. Gdy dotarli do miejsca, gdzie przebywa Don Piccoli, ksiądz wszystko opowiedział przed kamerami. Obecni zapytali, czy to co zrobił uważa za grzech.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
UfoNa te 15 pytań nauka wciąż nie zna odpowiedzi. Oto WIELKIE tajemnice świataCzytaj dalej
- Nie, to zależy. Kiedy mężczyźni robią to z mężczyznami, to żarty, zabawa. Z kobietą to co innego. Jedni mają nałóg palenia, inni muszą się wyżyć. Potrzeba jak każda inna. Czujesz potrzebę wyładowania i to robisz. A jeśli ktoś poczuł, że żałuje za to i wyspowiadał się, to zostało mu to wybaczone przez Boga - odpowiedział duchowny bez emocji. Ksiądz na łożu śmierci wyznał, jak skrzywdził dzieci, które były pod jego opieką. Zgodnie z ustaleniem włoskich dziennikarzy, ofiary zgłosiły ponad dwieście spraw, które mają wyjaśnić to, co się wydarzyło w werońskim instytucie. Duchowny, który pojawił się na nagraniu, zmarł wkrótce po tym. Redakcja postanowiła jednak monitorować sprawę innych duchownych, którzy powinni odpowiedzieć przed sądem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Omena Mensaah ma dziecko. Imię jej syna wprawia w osłupienie!
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Będziecie w szoku, czym się zajmuje
  3. Papież Franciszek zdruzgotał gwiazdora Polsatu. Polak jest załamany
  4. Papież Franciszek urodził się w blaszanej misce. Tragiczne dzieciństwo duchownego
  5. Szokująca przepowiednia nt. śmierci papieża Franciszka! Spełnia się na naszych oczach
O. Rydzyk - dofinansowaniaIle o. Rydzyk dostaje od państwa? Te kwoty WPRAWIAJĄ W OSŁUPIENIECzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News