Zdjęcia z imprezy PiS obiegły sieć. Uśmiechnięty ksiądz ogląda krocza małych dziewczynek

Zdjęcia z imprezy PiS obiegły sieć. Uśmiechnięty ksiądz ogląda krocza małych dziewczynek Źródło:

Ksiądz, który pojawił się wraz z politykami Prawa i Sprawiedliwości na jednej z lokalnych uroczystości, znalazł się dziś na językach całej Polski. Zdjęcia, na których zadowolony kapłan przygląda się występowi artystycznemu grupy dziewcząt, obiegły właśnie sieć. Nie wszyscy internauci byli wobec nich przychylni.

Temat zachowania wielu polskich księży od dłuższego czasu elektryzuje obywateli. Najbardziej znanym kapłanem jest oczywiście niezwykle przedsiębiorczy ojciec Tadeusz Rydzyk, jednak to nie on tym razem przyciągnął uwagę internautów.

Ksiądz podzielił Polaków

W Czerwonym Borze zorganizowano w ostatnim czasie oficjalne otwarcie dużej hali produkcyjnej. Pojawił się na nim nawet wiceminister spraw wewnętrznych i administracji w rządzie PiS, Jarosław Zieliński, który przeciął wstęgę. Lokalnej społeczności tego dnia towarzyszyli także kapłani. Jeden z nich, pełniący najpewniej funkcję biskupią (co może sugerować szata), znalazł się na językach całej Polski. Sieć obiegły bowiem zdjęcia, na których uwieczniono jego minę w czasie występu artystycznego grupy dziewcząt w kusych strojach.

Czy kapłan nie powinien zachowywać się w taki sposób?

Wielu internautów bardzo szybko skrytykowało zachwycony wyraz twarzy księdza. Stwierdzili bowiem, że kapłanowi nie wypada w podobny sposób zachwycać się młodymi kobietami. "Kto do takich "imprez" dobiera te występy? Gdzie są rodzice? I dlaczego nikt nie myśli o dzieciach? No i jak zawsze - uśmiech księdza. Dno" - czytamy w komentarzach dotyczących kontrowersyjnych fotografii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Egzaminator Angeliki NIE pójdzie za kraty! Wpłacił 10 tysięcy i odszedł wolno
  2. Pilna rozmowa Kaczyńskiego z Szydło. Była premier musi wyjechać z Polski na stałe
  3. Panika w PiS! Na jaw wychodzą informacje o pikantnych romansach polityków
  4. Obecni oniemieli. BEZCZELNE słowa o. Rydzyka
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News