Ksiądz brutalnie gwałcił 13-latka. Jego matka przysięgała na Biblię i krzyż, że nic nie powie

Ksiądz brutalnie gwałcił 13-latka. Jego matka przysięgała na Biblię i krzyż, że nic nie powie Źródło: Shutterstock/iweta0077

Ksiądz posunął się do skandalicznego czynu. W bestialski sposób gwałcił 13-letniego chłopca. Jego wołanie o pomoc nie zostało usłyszane, między innymi dlatego, że matka ofiary złożyła przysięgę na Biblię, że nie będzie interweniować w sprawie swojego dziecka.

Ksiądz dopuścił się czynu, który dosłownie mrozi krew w żyłach. O przypadkach pedofilii bardzo często mówi się w mediach, ale historia tego mężczyzny jest wyjątkowo przejmująca. Pokrzywdzony zabrał głos podczas konferencji prasowej fundacji "Nie lękajcie się", którą zorganizowała w Sejmie Joanna Scheuring-Wielgus. Przemówienie mężczyzny wprawiło zgromadzonych ludzi w osłupienie.

Chłopiec miał 13-lat, kiedy został brutalnie zgwałcony. Jego oprawcą był ksiądz. Pokrzywdzony zdecydował się ujawnić sprawę, jednak nie otrzymał pomocy. Parafianie nie okazali mu nawet cienia współczucia i jednomyślnie stanęli po stronie duchownego. Ich zdaniem chłopak "dostał to, czego chciał". Trudno o bardziej fałszywy obraz rzeczywistości.

13-latek był brutalnie gwałcony. Szczegóły są wstrząsające

Trauma mężczyzny nie minęła mimo wielu lat, które upłynęły od tych strasznych wydarzeń. Dziś pan Dariusz publicznie mówi o tym, że nie miał możliwości ucieczki. Był sam w samochodzie z 33-letnim, dużo silniejszym od siebie mężczyzną. Dookoła były tylko pola. Chłopiec był całkowicie bezbronny.

Wspomnienia dorosłego dziś mężczyzny przerażają. Trudno uwierzyć, że osoba ciesząca się powszechnym autorytetem społeczeństwa była w stanie dopuścić się tak perfidnych czynów:

- Ksiądz, który jest autorytetem dla ludzi wsadza ręce w spodnie 13 latka, onanizuje się jego ręką, wsadza mu palce w odbyt. Na koniec perfidnie robi zdjęcia! - wspominał pan Dariusz. Gdy to mówił, nie mógł powstrzymać łez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Matka przysięgała na Biblię, że nic nie powie. Trauma mężczyzny trwa do dziś

Matka pana Dariusza nie była obojętna wobec krzywdy swojego dziecka. Ona uwierzyła swojemu dziecku, że ksiądz zrobił mu ogromną krzywdę i stanęła w jego obronie. Udała się do biskupa Andrzeja Czai, aby zgłosić tę bulwersującą sprawę. Kobieta wspomina, że hierarcha od początku chciał zatuszować sprawę i nie zamierzał pomóc pokrzywdzonemu.

 – Zamknęli nam usta. Kazano nam złożyć przysięgę na Biblię i krzyż, że nie powiemy nikomu o tej sprawie. Wtedy byłam jeszcze bardzo wierzącą osobą, więc wiedzieli, że przysięga na Pismo Święte pozostanie niezłamana - wyznała matka pana Dariusza. 

Ksiądz, który gwałcił 13-letniego chłopca, nie poniósł żadnych prawnych konsekwencji swojego czynu. Pan Dariusz do dziś zmaga się z traumą z dzieciństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu
  3. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier

źródło: Super Express

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News