Ksiądz wszedł między nastolatki i na oczach wszystkich zrobił piorunującą rzecz. Pisków i krzyków nie było końca

Ksiądz wszedł między nastolatki i na oczach wszystkich zrobił piorunującą rzecz. Pisków i krzyków nie było końca Źródło: youtube/ Maggie Guidry/

Ksiądz niespodziewanie wszedł między grupę nastolatek i zrobił coś, czego zupełnie nikt nie był w stanie przewidzieć. Nagle wszyscy zaczęli krzyczeć i nie mogli powstrzymać swoich emocji.

Ksiądz zaskoczył wszystkich, gdy nagle poderwał się z miejsca i skierował swoje kroki wprost na środek boiska. Gdyby tego było mało, stanął wśród młodych dziewcząt i nim ktoś zdążył zastanowić się, jakie są jego zamiary on zrobił coś, co wszyscy zgromadzeni zapamiętają na długie lata. Wszystko zostało nagrane, a krótki film trafił do sieci. 

Ksiądz wszedł między nastolatki i zrobił piorunującą rzecz. Nagle wszyscy zaczęli krzyczeć 

Nagranie, które już od jakiegoś czasu krąży w serwisie społecznościowym YouTube, w pierwszej chwili ukazuje dynamiczny taniec cheerleaderek z Florydy, który swój układ wykonywały akurat na szkolnym meczu koszykówki. Nastolatki zrobiły prawdziwą furorę i rozgrzały wszystkich kibiców. Gdy każdy był przekonany, że układ za chwilę dobiegnie końca, wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego. 

Ku zdziwieniu wszystkich, ksiądz Ricardo Rivera poderwał się z miejsca i skierował swoje kroki w stronę tańczących dziewcząt. Zajmując pozycję na samym środku, dynamicznie zwrócił się przodem do publiczności i zaczął tańczyć. Zgodność ruchów wskazywała na to, że już od jakiegoś czasu musiał przygotowywać się z tancerkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mimo sutanny, był żywiołowy i w żaden sposób nie odstawał od grupy. Dał prawdziwy popis swoich umiejętności i skradł serce każdego. Wszyscy w jednej chwili zaczęli piszczeć i krzyczeć, dopingując roztańczonego duchownego. Zgromadzeni byli zachwyceni jego udziałem w choreografii, dlatego nie zastanawiając się ani chwili, postanowili uwiecznić ją na nagraniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie

2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Trwający nieco ponad 2 minuty filmik udostępniono na YouTubie, gdzie zrobił prawdziwą furorę. Internauci z całego świata chętnie go oglądali i wzajemnie sobie przesyłali, co finalnie dało ponad 40 tysięcy odsłon. Pod nagraniem pojawiło się również wiele komentarzy, gdzie użytkownicy tego serwisu wyrażali swój zachwyt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżki wynagrodzeń 2020. Setki tysięcy Polaków może liczyć na WYŻSZE PENSJE o kilkaset złotych
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: youtube

Następny artykuł