Do sieci wyciekło bulwersujące nagranie z chrztu. Nie mieści się w głowie, co ksiądz zrobił maleńkiemu dziecku

Do sieci wyciekło bulwersujące nagranie z chrztu. Nie mieści się w głowie, co ksiądz zrobił maleńkiemu dziecku Źródło: youtube.com Ukryta Kamera

Ksiądz zachował się w niewyobrażalny sposób podczas chrztu. Rodzice i goście patrzyli z niedowierzaniem, próbując jeszcze powstrzymać duchownego. Całe zdarzenia zostało nagranie i opublikowane w sieci.

Ksiądz udzielał chrztu tak, jak robił to za każdym razem. Zgromadzeni nie mieli więc pojęcia, co wydarzy się za chwilę. Po kilku minutach wszystkim aż zmroziło krew w żyłach, czegoś takiego długo nie zapomną. Opublikowane w sieci nagranie powinno być przestrogą dla wszystkich. 

W czasie chrztu ,ksiądz zrobił małemu dziecku straszną rzecz. Porażające nagranie 

Choć zarejestrowany przez jednego z gości materiał niedługo po opublikowaniu, został usunięty, przebiegli internauci szybko przechwycili nagranie, znów zamieszczając je na YouTube. Jednym z nich jest twórca kanału "Ukryta Kamera". Na filmiku widać rodziców trzymających swoje maleństwo, którzy podeszli do duchownego, co jest zupełnie zwyczajnym etapem chrztu. Maleństwo przez cały czas przeraźliwie płakało nie rozumiejąc, co dzieje się wokół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mimo wielu prób, nikomu nie udało się go uspokoić. Wszyscy jednak liczyli, że ksiądz szybko wypełni swoje obowiązki, a oni będą mogli wrócić na miejsce i zająć się maleństwem. Stało się jednak coś zupełnie innego. Gdy chłopiec się wyrywał, duchowny... uderzył go w twarz. Wówczas stojąca obok kobieta, najprawdopodobniej matka, próbowała odciągnąć rękę kapłana i poprosić go, by przestał. On pozostawał niewzruszony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Duchowny z całej siły chwycił buzię maleństwa w ręce i ścisnął ją mocno. Zgromadzeni byli przerażeni jego zachowaniem. W końcu ojciec malucha nie wytrzymał i stanowczym ruchem "wyrwał" własne dziecko z rąk księdza. Nagranie odbiło się głośnym echem w mediach społecznościowych. Internauci, podobnie jak goście ceremonii, są oburzeni zachowaniem kapłana. Niektórzy stwierdzili nawet, że powinno się "wypędzić demony z jego ciała".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Często budzisz się między 3:00 a 5:00 rano? Jest ważny powód, pod żadnym pozorem nie można go ignorować
  4. Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy
  5. Fatalne informacje z Łodzi, doszło do katastrofy ekologicznej. Niestety, do wody dostała się substancja podobna do ropy
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News