Ksiądz pobił kobietę, która broniła ofiar pedofila. Jest nagranie

Ksiądz pobił kobietę, która broniła ofiar pedofila. Jest nagranie Źródło: Facebook/Liliana Łotr Konopka

Ksiądz popisał się agresją i brakiem szacunku, atakując kobietę, która nagrywała moment przed rozprawą telefonem komórkowym. Broniła też poszkodowanych dziewczynek i ich rodziców. Uderzenie zostało uwiecznione przez inną z działaczek.

Ksiądz stał się niechlubną "sławą internetu". Na Facebooku społeczność zbulwersowało nagranie, na którym dokładnie widać, jak wymierza kobiecie cios w głowę. Incydent na dodatek miał miejsce w sądzie.

Ksiądz bez skrupułów uderzył kobietę. Wszystko się nagrało

22 listopada w Sądzie Rejonowym w Zgorzelcu miała miejsce kolejna rozprawa przeciw Piotrowi M. - byłemu księdzu i proboszczowi parafii w Ruszowie. Został oskarżony o molestowanie dwóch niepełnosprawnych dziewczynek, za co grozi mu 12 lat pozbawienia wolności. Jego sprawa już nieraz wzbudziła skandal w mediach - kobiety torowały mu drogę, krzycząc "przepuśćcie świętego!", a potem nazwały ofiary księdza pedofila "małymi prostytutkami". 22 listopada doszło do kolejnej awantury.

Na rozprawie pojawiły się zarówno osoby broniące księdza, jak i te stojące murem za skrzywdzonymi dziewczynkami. Na miejsce przyjechali działacze organizacji "Dość milczenia", którym nie jest obca również krzywda rodziców. Na nagraniu umieszczonym w internecie zarejestrowano, jak w 6 sekundzie jeden z księży, który zjawił się na rozprawie w cywilnym ubraniu, uderza w głowę działaczkę organizacji Katarzynę Wójtowicz, która nagrywała go w tym momencie telefonem. 

"Ale fajnie, czyli ksiądz bije kobietę. Pięknie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta natychmiast wszczęła alarm, krzycząc: "Proszę mnie nie bić w głowę, on uderzył mnie w głowę, policja!". Druga z towarzyszących kobiet uchwyciła zarówno moment uderzenia, jak i wycofania i usprawiedliwiania się mężczyzny. Twardo poprosiła: "Niech pan ją przeprosi. Proszę ją przeprosić za uderzenie jej. Mam to na filmie, proszę pana".

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Po chwili na miejsce przybiega ochrona sądu. Mężczyzna tłumaczy się, że wcale jej nie uderzył, a jedna z osób na korytarzu informuje, że agresor jest księdzem.

- Ja widziałam wszystko i mam to na filmie. Pan jest księdzem? Jeszcze na dodatek... ale fajnie, czyli ksiądz bije kobietę. Pięknie - skomentowała działaczka, która uwieczniła skandaliczny moment.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News