Ksiądz napisał książkę fantasy
screen/deon/
Weronika Wasiak - 28 Lipca 2019

Ksiądz napisał książkę fantasy, a zysk przeznaczył na chore dziecko

Ksiądz wykazał się prawdziwym miłosierdziem do bliźniego, w szczególności tego najmłodszego. Duchowny był na tyle poruszony stanem zdrowia malca, że nie był w stanie przejść obojętnie i szybko zaczął działać. Ta książka powstała specjalnie dla chłopca.

Ksiądz napisał powieść ze specjalną, wyjątkową dedykacją. Jak możemy się dowiedzieć, kapłan ma zamiar wydać ją jak najszybciej, a wszelkie dochody przekazać na leczenie chorego 9-latka, który wciąż żyje marzeniami. Została utworzona fundacja, która we wszystkim pomaga duchownemu. 

Ksiądz napisał książkę. Cały zysk przekaże na leczenie chłopca 

Tomasz Metalica jest księdzem, mieszkającym na co dzień w Rzymie. Mimo, iż mieszka poza granicami kraju, jego uwadze nie umknął los 9-letniego Kamila Kozaczuka, który choć nie daje tego po sobie poznać, urodził się z poważną wadą serca. Chłopiec stara się nie zwracać uwagi na swoją chorobę, korzysta z życia, ma swoje hobby i tak jak każde inne dziecko - marzy. Malec chciałby zostać w przyszłości zawodowym piłkarzem, jednak na chwilę obecną, problemy zdrowotne uniemożliwiają mu jakikolwiek intensywniejszy sport, a jego życie może uratować tylko kosztowne leczenie. 

Ślub odwołany przez Anetę.W ostatniej chwili Aneta odwołała ślub. Miała ważne powody, ale było jej wstydCzytaj dalej

Duchowny słysząc tak poruszającą historię nie był w stanie pozostać obojętnym i szybko zaczął główkować, jak pomóc małemu Kamilowi. Nagle w jego głowie pojawił się pomysł o napisaniu powieści fantasy, z której zysk mógłby przekazać na leczenie 9-latka. Metalica nie tracił czasu i zaczął realizować swój plan. Tak oto powstała książka "Bunt", a fundacja CorAdCor uruchomiła specjalną zbiórkę, by pomóc kapłanowi wydać powieść. 

- Zaczęliśmy realizować nasz pomysł na wydanie książki pt.: "Bunt" i przekazanie uzyskanego dochodu na leczenie Kamila. Książka jest przygotowywana do druku, prowadzimy zbiórkę na nasz cel na portalu zrzutka.pl i cieszymy się z rosnącej kwoty - czytamy na Facebooku fundacji.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwileCzytaj dalej

O czym opowiada książka? 

"Bunt" to opowieść po tajemniczym wędrowcu imieniem Rafael i pewnej rodzinie. 

- (...) Miejscowy farmer z jakiegoś powodu postanawia zatrzymać nieznajomego pątnika i przyjąć go pod swój dach. Wędrowiec, nie spodziewając się takiego gestu po kłótni z żołnierzami, przyjmuje zaproszenie i udają się razem do prostej, wiejskiej chaty - zdradza fundacja. 

facebook/fundacja_coradcor/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Żona Wojciecha Modesta Amaro właśnie urodziła! Imię dla dziecka jest nadzwyczajne, niemal niespotykane
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet

tvpGwiazdy seriali TVP, które zmarły w porażających okolicznościach. Ostatnie zdjęcie zmiażdży wam serceCzytaj dalej

Źródło: facebook 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News