Ksiądz zamawiał narkotyki i organizował orgie. Abp Gądecki przeniósł go do parafii bliżej siebie

Ksiądz zamawiał narkotyki i organizował orgie. Abp Gądecki przeniósł go do parafii bliżej siebie Źródło: .

Ksiądz spędzał czas w wyjątkowo kontrowersyjny sposób.. Z jego ust padły naprawdę mocne słowa, co ostatecznie dotarło do abp Gądeckiego. Jego reakcja jest naprawdę zaskakująca.

Ksiądz, który najpierw zamawiał narkotyki, a później umawiał się na orgię, nie poniesie konsekwencji? Wiele wskazuje na to, że kolejna sprawa z udziałem duchownego może zostać zamieciona pod dywan. Niewykluczone jednak, że opinia społeczna nie będzie chciała do tego dopuścić, bowiem informacje, jakie pojawiły się w mediach, wzbudzają coraz większe poruszenie. 

Ksiądz zmawiał narkotyki i organizował orgie 

Proboszcz z okolic Kostrzyna miał zostać nagrany podczas rozmowy z mężczyzną, z którym próbował omówić się na seks. Na materiale miało zostać uwiecznione między innymi, jak duchowny deklaruje, że umawia się z wieloma mężczyznami, ponieważ to go "rajcuje". Co więcej, miał poprosić o zdobycie 10 tabletek narkotyku, po czym poinformował, że jego "hurtownia pojechała do Mielna". 

Jakby tego było mało, z jego ust padły jeszcze bardziej szokujące słowa. Ksiądz najpierw pytał mężczyznę, czy ma "gotowy tyłek", a później deklarował swoją gotowość tłumacząc, że gdy był w seminarium, był escortem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakująca reakcja abp Gądeckiego 

Kontrowersyjne nagranie dotarło do arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, który - choć nie pozostał obojętny - zareagował w taki sposób, którego raczej nikt się nie spodziewał. Postanowił bowiem jedynie przenieść księdza do parafii pw. Św. Michała Archanioła w Poznaniu na Grunwaldzie, by był bliżej niego.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Co więcej, arcybiskup zadecydował, że duchowny nie może chwilowo sprawować jakichkolwiek funkcji kapłańskich do momentu, w którym sprawa zostanie wyjaśniona. Gądecki powołał się na Kodeks Prawa Kanonicznego oraz dał proboszczowi upomnienie. Jego zachowanie wywołało spore poruszenie w opinii publicznej, której nie podoba się, że kolejny duchowny, dopuszczający się przewinienia, pozostanie bez winy. Ich zdaniem wobec niego powinny być zastosowane o wiele bardziej dotkliwe konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

 Źródło: polityczek
 
 

Następny artykuł