Ksiądz wywołał skandal
youtube.com Tuba Cordis
Monika Majko - 22 Listopada 2020

Skandaliczne słowa księdza o strajkujących kobietach. "Robią ze swoich ust kloakę"

Ksiądz postanowił publicznie skomentować kobiety biorące udział w protestach związanych z trwającym w Polsce strajkiem kobiet. Wypowiedź polskiego duchownego wywołała ogromny skandal, z ust kapłana padło kilka szokujących zdań.

Ksiądz Roman Kneblewski znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, teraz emerytowany kapłan po raz kolejny zszokował opinię publiczną. Komentarz duchownego dotyczący strajkujących w Polsce kobiet oburzył wiele osób.

Ksiądz wyraził swoje zdanie na temat trwającego w kraju strajku kobiet

Ksiądz Roman Kneblewski podjął temat trwającego w kraju strajku kobiet w jednym z filmów, opublikowanym na youtubowym kanale "Tuba Cordis", który jest jego osobistym videoblogiem. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi duchowny i tym razem nie uniknął skandalu.

Wigilijne spotkania tylko do 5 osób. Rząd opublikował wytyczne na Boże NarodzenieWigilijne spotkania tylko do 5 osób. Rząd opublikował wytyczne na Boże NarodzenieCzytaj dalej

Kapłan na początku wyraził swoje zdanie o słownictwie, używanym przez Polski podczas protestów. Duchowny podkreślił, że dawniej kobiety nie używały niecenzuralnych słów i zważały na to, co mówią.

Jeżeli kobieta posługiwała się wulgaryzmami na ulicy, to miała automatycznie na czole wypisaną profesję. Wiadomo z kim się miało do czynienia. Podobnie była postrzegana na ulicy kobieta paląca papierosa – powiedział ksiądz.

– Dzisiaj te wszystkie jakieś tam protesty, Strajk Kobiet to się nazywa, to są tylko jedne wulgaryzmy, same wulgarne słowa, skandowane, wykrzykiwane, że tego się zacytować nie godzi. I to mało, że to kobiety tak wrzeszczą, robią ze swoich ust kloakę, to nawet dziewczynki nieletnie mają w garściach transparenty z wulgaryzmami i też krzyczą. Nie wiedzą nawet, o co chodzi. Tego przynajmniej w Polsce, w naszej kulturze dawniej nie było – dodał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Ksiądz zszokował swoją wypowiedzią wiele osób

Emerytowany ksiądz nie krył niechęci wobec kobiet, które w walce o swoje prawa w ostatnich dniach wyszły na ulice. Duchowny wspomniał również o swojej niedawnej wizycie w szpitalu i spotkaniu ze strajkującymi pielęgniarkami.

– Ładne buzie, przyjemne kobiece sylwetki i widać, że twarze inteligentne. Wszystko było najlepszej jakości, dopóki nie otworzyły ust. Wtedy się wylewała kloaka. Najłagodniejszym słowem był ten łaciński przecinek na "k" – relacjonował wizytę w placówce medycznej.

Na innym oddziale miały maseczki, czarne i na tym wymalowane czerwone błyskawice. Ja się poczułem, jakbym był w piekle, a przecież operację przeżyłem. Jakieś diablice mnie otaczają? A twarze miały anielskie. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy – podsumował ksiądz Roman Kneblewski.

Dzisiaj grzeje:

 1. WHO ostrzega przed trzecią falą koronawirusa. Padła konkretna data
 2. Przed pójściem spać wrzuć do toalety ząbek czosnku. Efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
 3. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu

Wypowiedz kapłana wstrząsnęła internautami. W ostatnim czasie ksiądz Kneblewski zasłynął również ze swoich szokujących teorii dotyczących pandemii koronawirusa oraz noszenia maseczek ochronnych. Jakiś czas temu duchowny próbował być również ekspertem od dzietności w tradycyjnych polskich rodzinach.

– Dwoje dzieci nie spełnia minimum socjalnego – zauważył kapłan na Facebooku.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Przyczyny i objawy niedoczynności tarczycy. Profilaktyka i leczenie
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
   4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
   5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
   6. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
   7. Dopuścił się serii podpaleń, od miesięcy pozostawał nieuchwytny. Teraz wpadł w ręce policji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: NaTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News