Wszystko się nagrało. Ksiądz przyłapany na placu zabaw, internauci nie wierzą własnym oczom
Monika Majko - 22 Września 2020

Wszystko się nagrało. Ksiądz przyłapany na placu zabaw, internauci nie wierzą własnym oczom

Ksiądz został przyłapany na placu zabaw, wszystko zarejestrowała kamera. Niewiarygodne nagranie trafiło do sieci, a internauci przecierają oczy ze zdumienia. Tego nikt się nie spodziewał.

Ksiądz i wójt stali się gwiazdami internetu, kamera przyłapała ich na placu zabaw. Niewiarygodne nagranie trafiło do sieci, internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Ciężko powstrzymać śmiech na widok tego, co na zjeżdżalni dla dzieci wyprawiają mężczyźni.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Ksiądz został przyłapany na placu zabaw

W niedziele do sieci trafiło nagranie, które błyskawicznie stało się hitem internetu. Ciężko powstrzymać śmiech na widok tego, co na placu zabaw dla dzieci wyprawia ksiądz i wójt. Post z filmami udostępnił na Facebooku profil "Nasza Gmina Ulhówek", a internauci nie wierzyli własnym oczom. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Ksiądz i wójt testują zjeżdżalnie dla dzieci, na ten widok ciężko powstrzymać uśmiech

Na nagraniach udostępnionych w sieci widać m.in. księdza i wójta gminy Ulhówek, którzy postanowili przetestować nowy plac zabaw dla dzieci w gminie. Panowie sprawdzają wytrzymałość zjeżdżalni i jak widać na nagraniu, sprawia im to wiele radości.

- Dobrze czasami poczuć się dzieckiem. Ciekawe czy zjeżdżalnia jest bezpieczna i wytrzyma obciążenie? - napisano w poście, do którego dołączono nagrania z placu zabaw.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Kolejne wpadki w TVP. Wielką gafę widziały miliony widzów, już nic nie pomoże

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Na pytanie kamerzysty, jak ksiądz ocenia swój przejazd w skali od 1 do 10, duchowny odpowiedział, że były to doznania na miarę 8 punktów w skali. Z kolei wójt gminy już podczas nagrania prorokuje, że będzie to przyszły hit internetu. Mężczyzna się nie pomylił, internauci są zachwyceni tym filmem. Video obiegło sieć, a widzowie nie mogą powstrzymać łez ze śmiechu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Eska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News