Ksiądz zakażony koronawirusem
Facebook.com /parafiaksiezomierz/
Monika Majko - 17 Października 2020

Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

Ksiądz został zakażony koronawirusem, a ostatnie kilka dni spędził w szpitalu. Duchowny opublikował w mediach społecznościowych poruszające świadectwo walki z chorobą, jego szczere słowa wstrząsnęły wieloma osobami.

Ksiądz z polskiej parafii został zakażony koronawirusem. Wkrótce jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, a ostatnie kilka dni spędził w szpitalu. Duchowny opublikował na Facebooku poruszający wpis o swojej walce z COVID-19, jego słowa sprawiły, że wiele osób zamarło z przerażenia.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Ksiądz walczy z COVID-19 w szpitalu, podzielił się z internautami swoim doświadczeniem

Ks. Józef Hałabis pełni posługę kapłańską w Księżomierzy w województwie lubelskim. U duchownego potwierdzono zakażenie koronawirusem, a jego stan był tak poważny, że trafił do szpitala. Wczoraj na Facebooku Parafii Narodzenia NMP w Księżomierzy pojawił się wpis, w którym duchowny dzieli się swoim doświadczeniem z walką z COVID-19. Słowa księdza poruszyły nie tylko lokalnych wiernych, ale również wielu internautów. Ks. Józef Hałabis wyznał, że był na granicy śmierci.

- Kochani parafianie, mogę już pisać, bo mam więcej siły. Dziękuję za waszą modlitwę i wiarę. Byłem na granicy życia i śmierci i ta suchość cały czas i duszenie się. COVID-19 straszny. Nawet pisałem koło północy testament i czułem ostatnie tchnienia - rozpoczął swój wpis duchowny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Ksiądz z Księżomierzy wyznał, że był już na granicy śmierci

Proboszcz parafii w Księżomierzy wyznał, że walcząc z COVID-19 schudł już 12 kilogramów. Duchowny prawdopodobnie zostanie szpitalu jeszcze przez najbliższe 6 dni. Ks. Józef Hałabis podziękował parafianom za modlitwę i wsparcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- 2 osoby koło mnie zmarły na OIOM. To doświadczenie trudne. Lecz wasza modlitwa, post, msze święte i nasza Pani Księżomierska pomogliście [...] Uczestniczę w smutkach pogrzebów i radości ślubu. Msze święte nadrobimy. Błogosławię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, wasz Proboszcz - zakończył wpis zakażony koronawirusem ksiądz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News