Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi

Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi Źródło: Pixabay.com RobertCheaib

Ksiądz zachował się karygodnie, kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. Zszokowana Agata opublikowała historię na swoim Facebooku, internauci są poruszeni.

Ksiądz zaskoczył kobietę, która jest zszokowana jego karygodnym zachowaniem. Całą historię influencerka opisała w swoich mediach społecznościowych. Emocjonalny wpis Agaty wzbudził wielkie poruszenie internautów. To nieprawdopodobne, co wydarzyło się w jednym z polskich szpitali.

Ksiądz zachował się karygodnie

Pełen emocji wpis zamieściła na swoim Facebooku Agata Netter. Kobieta kilka dni temu urodziła dziecko w jednym z polskich szpitali. W czasach szalejącej pandemii, w placówce wprowadzono zakaz odwiedzin. Na oddziale powinny znajdować się tylko pacjentki, dzieci oraz personel medyczny. Według wzburzonej kobiety, zakaz najwyraźniej nie dotyczy osób w stanie duchownym.

- Na oddziale cicho, wstęp mają tylko położne i lekarze, więc bez skrępowania chodzimy z cycem na wierzchu, albo leżymy beztrosko wietrząc krocze. Nie, że kobietom załącza się ekshibicjonizm; kto rodził, ten wie, że takie są zalecenia lekarza. Nagle, do pokoju, bez żadnego zaproszenia wchodzi ksiądz i pyta, czy chcemy przyjąć komunię - napisała wzburzona kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz spacerował pomiędzy pacjentkami i noworodkami

Kobieta była kompletnie zaskoczona nagłą wizytą mężczyzny. Nie może zrozumieć dlaczego ksiądz zachował się w tak niebezpieczny sposób i kto pozwolił mu na sprowadzenie ryzyka na oddział położniczy w czasie kiedy wszystkich innych obowiązuje kwarantanna domowa.

- Chciałam spytać, czy chociaż ręce do tego zdezynfekuje, ale z wrażenia dech mi zaparło i mleko trysnęło z cyca. Po czym poszedł dalej, wparować do kolejnego pokoju, i tak przez sto ileś kobiet dochodzących do siebie po skomplikowanych interwencjach medycznych i sto ileś noworodków bez żadnej odporności - relacjonuje dalej Agata Netter.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo
2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Agata Netter nie chciała podać nazwy szpitala, kobieta poinformowała internautów, że opieka medyczna w placówce jest na najwyższym poziomie i nie może nic zarzucić ani położnym, ani lekarzom. Jest jednak oburzona zachowaniem księdza, a internauci wyrazili poparcie dla jej wzburzenia.

- Tak jak mówiłam, jestem od zeszłego tygodnia odgrodzona od świata przez ciężki i długi poród (i rekonwalescencję po), naprawdę, co się dzieje tam na zewnątrz? Księży nie dotyczy kwarantanna, bo są jakoś specjalnie namaszczeni? Chodzą od domu do domu i tak samo wbijają na chatę bez pukania, oferując pchanie paluchów w usta? - pyta na koniec swojego wpisu oburzona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Nauczyciel szkoły podstawowej ma koronawirusa. Szkoła ostrzega rodziców
  4. Czy koronawirusem można zarazić się przez jedzenie? Najnowsze badania nie pozostawiają wątpliwości
  5. Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News