Przyjęli księdza po kolędzie. Przez jego zachowanie rozstali się w bardzo bolesnych okolicznościach

Przyjęli księdza po kolędzie. Przez jego zachowanie rozstali się w bardzo bolesnych okolicznościach Źródło: shutterstock/Calamity Jane/

Odwiedził ich ksiądz po kolędzie i mimo wcześniejszych obaw spotkanie przebiegało zupełnie normalnie, a przynajmniej na samym początku. Wystarczyła chwila, by między zakochanymi doszło do poważnego nieporozumienia, a finalnie do rozstania.

Ksiądz po raz pierwszy odwiedził Justynę i jej ukochanego. Para obawiała się kolędy, wiedziała bowiem, jak duchowny może zareagować na łączącą ich relację. Ku jej zdziwieniu, wizyta kapłana nie opierała się jedynie na zarzutach w ich stronę. Wystarczyło jednak tylko kilka minut, by wszystko obróciło się o 180 stopni, a szczęśliwa dotychczas para rozstała się. 

Ksiądz doprowadził do sporu między nimi? 

Justyna postanowiła podzielić się w sieci historią swoją i ukochanego chłopaka, z którym jest, a raczej była związana od kilku dobrych lat. Po 3 latach życia za granicą para postanowiła przeprowadzić się do Polski, gdzie od razu zamieszkali razem. Nie mieli ślubu, nie byli nawet zaręczeni, jednak kobieta przyznała, że chciała niebawem powiększyć rodzinę. Niemniej obawiali się, gdy w ich domu po raz pierwszy miał zagościć ksiądz "po kolędzie". Justyna mocno zdziwiła się widząc, że duchowny wcale nie ma im za złe życia pod jednym dachem bez umocnienia związku, jednak nie oznaczało to, że nie miał do nich kilku osobistych pytań. 

- Dlaczego jeszcze się nie pobraliśmy? No właśnie, bardzo dobre pytanie. Poprosiłam, żeby chłopak na nie odpowiedział. To przecież on tyle zwleka i nie pomyślał jeszcze o pierścionku. Zaczął się gubić w zeznaniach. (...) Wyszło na to, że może nawet moglibyśmy wziąć ślub, ale on nie jest gotowy. Nie ma też pewności, czy sprawdzę się jako żona - wyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozstali się w bolesnych okolicznościach 

W czasie wizyty przewinął się również temat dzieci i jak się okazało, był to kolejny czynnik sporu między zakochanymi. Justyna wprost wyznała, że zawiodła się na chłopaku, który nie myśli o niej poważnie. Na domiar złego, chwilę po wyjściu duchownego mężczyzna po prostu się spakował i wyszedł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

- Kiedy zostaliśmy sami, on tylko stwierdził, że bardzo go zawiodłam. Odpowiedziałam, że on zawodzi mnie od dłuższego czasu tym brakiem decyzyjności. Spakował kilka rzeczy i wyszedł ochłonąć. (...) Dziwnie to wszystko wyszło. Nie przypuszczałam, że ksiądz tak otworzy mi oczy. (...) Ale widocznie tak miało być, że dopiero człowiek z zewnątrz zmusi nas do rozmowy o przyszłości. Efektami tej wymiany zdań jestem załamana, ale przynajmniej wiem, na czym stoję - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom   

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News